folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Aliexpress İade Sürecinde Kredi Kartı Değişimi ?

Aliexpress İade Sürecinde Kredi Kartı Değişimi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

S.a

Kulaklık siparişim için dispute açtım, yanlız kredi kartımı iptal ettirmem gerekiyor.

Kartı iptal ettirdiğimde iadeyi nasıl yaparlar ?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

S.a

Kulaklık siparişim için dispute açtım, yanlız kredi kartımı iptal ettirmem gerekiyor.

Kartı iptal ettirdiğimde iadeyi nasıl yaparlar ?

satıcıya mesaj at ürünü alıdım de parayı yeni karta aktarsın

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

daha geçen hafta aynı problemi yaşadım. sipariş veridkten sonra banka yeni kart gönderdi,eski kart iptal oldu.   Bende aliexpress supportuyla hemde bankayla iletişime geçtim ikiside aynı şeyi söyleyince rahatladım. Bir sıkıntı olmuyormuş eski karta gelen geri ödemeler hesabına sorunsuzca yönlendiriliyormuş.  Aynen dedikleri gibi sorunsuz geri ödeme yapıldı hesabıma geldi para. refund işlemi complete olduktan sonra 2 haftayı bulabiliyor geri ödeme işlemi buda aklında olsun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sigorta iptallerinde sık sık karşılaşıyoruz kartı iptal ettirsen bile alt hesabı farklığını sürdürüyor 

bankadan alabilirsin

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 887 Toplam Mesaj: 4
dispute kart iptali