folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Aliexpresten VR Gözlük Alan Var Mı? Neden Bu Kadar Ucuz?

Aliexpresten VR Gözlük Alan Var Mı? Neden Bu Kadar Ucuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

tr'de 10k olan cihaz aynı marka aynı model olarak aliexpreste 1k neden bu kadar ucuz?

Vr gözlük almak yasaklıyor ürünler arasında mı? Neticede değilse gümrüğü ile birlikte 1250tl yi geçmez o yüzden almayı düşünüyorum ama tecrübesi olanlara sormam istedim. Neden bu kadar ucuz abi? 10'da 1 fiyatına yaa ve hani markasız logosuz çin ürünlerinden de değil. Oculus quest 2 ve gözlük aliexpreste de aynısi.

Nikoteen tarafından 29/Eyl/22 18:37 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Hocam bir yerde hatan var sanırım. Aparatına bakıyorsun.

alektamovikmovik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Aynisi degildir, ben quest 2 kullandim tavsiye etmem memnun kalmadim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aliexpress eski Ali değil. Satıcılar birebir çakma ürün gönderiyor daha sonra itiraz edince site satıcıdan yana taraf oluyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Hocam bir yerde hatan var sanırım. Aparatına bakıyorsun.

ahahaha walla haklıymışsın hocam full apartmış bütün ilanlar satış başlıkları otomatik translate olduğu için zaten anlamsız oluyordu da ilandaki resimleri görünce çakalozadım olayı , eyw :D

@Tnrsk memnun kalmadığın belii bir şey varmıydı hocam yoksa bu fiyata göre pahalı mı dedin? Tavsiye edebileceğin bi model var mı madem aliexpreste o kadar ucuz değilmiş burtalardan alıcaz artık. 

edit: HTC deme hocam o kadar bütçem yok :D 

@mkyb sonunda o duruma çevirdiler haa, aliekpresste yalan oldu mk.

Nikoteen tarafından 29/Eyl/22 21:20 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Lensinde mi problem vardi yoksa vr gozluklerin hepsimi oyle calisiyor bilmiyorum, sadece lensin orta kismini net goruyorsun yani onunde yazili bir a4 kagidina bakarken dusun orta kismi net goruyorsun ama basini cevirmeden sadece gozunu hareket ettirip kagidin diger koselerine baktiginda goruntu bulanik, yani gozunu ortaya odaklayip nereye bakicaksan basini hareket ettirmen lazim o da olmuyor olmamasi lazim zaten

360 videolar berbat verim almak icin videolarin 24k cozunurlugunde olmasi lazim herhalde 4k videolar indirdim vr hosuma gitmemisti

15-20dk kullaninca goz ve cevresinde boyle yanma gibi rahatsizlik verdi bana uzun sure kullanamadim, quest 1 de boyle birseyin olmadigi saaatlerce kullanabildigini yazanlar olmus kullanilan ekrandan kaynakli olabilir, belkide sungerindendir ben sattiktan bi sure sonra oculus sungerin alerjik etkisi olabilir gibi bi sebepten geri cagirmisti diye hatirliyorum urunleri.

Toplam Hit: 736 Toplam Mesaj: 7
vr gozluk vr gözlüm sanal gerçeklik gözlüğü