Alınık 4.5G Wifi Modem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Lazım oldu bana kısa süreligine elinde olan varsa satmak isterse talibim.

İstedigim model alcatel link zone modelli elinde olan varsa yada bunun muadili olanda olur,

İstedigim özellik bataryasızda çalışması cihazın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Konu açmayım geri hem up olsun, bende vınn paketi arıyorum önceden 50 gb turkcellin vınn paketi vardı bitti temmuzda 50 gb di ama bu kotalar kalkınca sınırsız olmuştu 80 tl ye iki 1.5 yıl kullandım şimdi paket yok

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Alcatel mw40v modeli var tek sıkıntısı açma kapama tuşu kayıp. Kalemle açıp kapatıyorum. 

Sorunsuz çalışıyor uyan fiyatı ver reis bakalım.piyasayı bilmiyorum knight için kullanıyordum 3g modunda 2 pc knight sorunsuz oynatıyordu.4.5 allah bilir ne yapar. 

Dur be kadınnnn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı

Konu açmayım geri hem up olsun, bende vınn paketi arıyorum önceden 50 gb turkcellin vınn paketi vardı bitti temmuzda 50 gb di ama bu kotalar kalkınca sınırsız olmuştu 80 tl ye iki 1.5 yıl kullandım şimdi paket yok

Vodafone'da açık ile 60 liraya sınırsız yapan birisi var. Paketin aylık ücreti 35 lira. 

@Vodafonepaket > Telegram 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

Vodafone'da açık ile 60 liraya sınırsız yapan birisi var. Paketin aylık ücreti 35 lira. 

bende yapıyorum paket 35tl geliyor 50tl yöntemi söylerim isteyen varsa ama nereye kadar gider bilmem o konuda bilgim yok

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Son up

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

bende yapıyorum paket 35tl geliyor 50tl yöntemi söylerim isteyen varsa ama nereye kadar gider bilmem o konuda bilgim yok

Turkcelin vınn var bende ona takıp kullanılır mı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

Turkcelin vınn var bende ona takıp kullanılır mı

evet hocam kullanılıyor bende şuan zaten kısa süreliğine öyle yapmak için arayış içindeyim 

Toplam Hit: 737 Toplam Mesaj: 8
alcatel modem 4g