Alınık Elektro Gitar..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

Hocalar Selam,

Bir elektro gitar lazım almışsınızdır bir heves bi köşede duruyordur , hem sizin işinize yarasın hem benim..

Elinde olan mürid Markasını ve modelini düşündüğü fiyatıda belirtirse orta yolu bulmaya çalışırız..

Mümkün oldugunca : İbanez grg serisi, cort kx5 , Cort x6 Vs..

Teşekkürler..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Hocam merhaba, burada bulacağınızı pek zannetmiyorum. Biliyorsunuzdur belki ama yine de söyleyeyim. Turkrock ve gitarpedal'da daha kolay bulabilirsiniz.

Kaç yıl önce şu dandirik gitarlar ne kadar ucuzdu. Şimdi ki fiyatını görünce şaşırdım. 

Bende elektro gitar için pratik yapıyorum. Belki birbirimize yardımcı olabiliriz. :)

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

Dean ml blackbolt var hocam elimde orj hardcase ile birlikte düşünürsen. 

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek
    absconder bunu yazdı

Hocam merhaba, burada bulacağınızı pek zannetmiyorum. Biliyorsunuzdur belki ama yine de söyleyeyim. Turkrock ve gitarpedal'da daha kolay bulabilirsiniz.

Kaç yıl önce şu dandirik gitarlar ne kadar ucuzdu. Şimdi ki fiyatını görünce şaşırdım. 

Bende elektro gitar için pratik yapıyorum. Belki birbirimize yardımcı olabiliriz. :)

Merhaba Hocam , Sağolasın , Öncelik Tarikat olsun dedim hocam, verdiğin  sitelerede birkaçgün içinde inceleme yaparım , fiyat konusunda gercekten bende şaşkınım böyle bir artış düşünmemiştim, tabiki hocam herzaman yardımlaşabiliriz :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek
    Nespace bunu yazdı

Dean ml blackbolt var hocam elimde orj hardcase ile birlikte düşünürsen. 

Hocam o bana biraz sert kaçar :)

Toplam Hit: 1103 Toplam Mesaj: 5
alınık elektro gitar işler güçler