Alınık Laptop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hukuk okuyan kuzenim için laptop aramaktayız kendisini kullandığı programlar genelde ofis programları ve canlı ders uygulamaları 

çok yüksek sistem aramıyoruz ortalama bir sistem arıyoruz

cihazı ben kendime almayacağım 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

@kotominekirei satıyordu Casper i5 ona bak.

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

benim ultrabooku pek kullanmıyorum bi fiyat belirleyip yazayım dedim de baktım ikinci ellerine dedim de 3.5 4 yazmışlar. nolmuş piyasa öyle ya.

çok ihtiyaçsa hocam memlekette pilsiz bi woon marka var bende. ram 2 sanırım hdd 320. celerondu işlemci hatırlamıyorum. pili yok full prizden. office youtube dizi izliyordum. 1 senedir falan memlekette ona bakayım işimi görür diyorsan

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

benim ultrabooku pek kullanmıyorum bi fiyat belirleyip yazayım dedim de baktım ikinci ellerine dedim de 3.5 4 yazmışlar. nolmuş piyasa öyle ya.

çok ihtiyaçsa hocam memlekette pilsiz bi woon marka var bende. ram 2 sanırım hdd 320. celerondu işlemci hatırlamıyorum. pili yok full prizden. office youtube dizi izliyordum. 1 senedir falan memlekette ona bakayım işimi görür diyorsan

@ilteris iletişime geçtim

hocam biraz daha üst sistem bakıyoruz ya 

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

samsungun atom işlemcili bi cihazı var elimde bataryası bitik atom işlemci 2 gb ram var, öyle kullanmalık isteyen varsa cüzi rakamdan ateşliyim. 800-900 gibi

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Acer i5 6. Nesil 1tb hdd 940m ekran kartlı bir şey var bendede isteyen var ise PM atsın anlasiriz

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 681 Toplam Mesaj: 6
alınık laptop