Alinik Projeksiyon Cihazi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Muridler kullanmadiginiz projeksiyon varsa alabilirim. Onceligim ps3 ile takastir. :) 

Full Destek Notebook Onarım Merkezleri...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Hocam projeksiyon cihazlarin lens omurleri var bildigim kadariyla. O yuzden sifir almak daha mantikli degilmi?

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam led lerin 30.000 saat civari normal cihazlarin ortalama 3000-4000 arasi 1000 saate kadar kullanilmis olani  300 e filan alinabilir led lerde zaten sikinti yok

Okullarin akilli tahtaya gecmesi sebebiyle ikinci elde cok dustu fiyatlar osmaniyede buldum 450 saat kullanilmis 5000 saat omru var 250 tl ama orda kimse yok alacak :)

bladex38 tarafından 20/Ara/15 14:12 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

o lambaların ömrü nasıl anlaşılıyor . varmı oyle bişey

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Icerisinse yaziyor hocam kac saat kullanildigi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    bladex38 bunu yazdı

Icerisinse yaziyor hocam kac saat kullanildigi

Neresinden bakıyoruz

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Toshiba kullanmıştım yıllar önce daha öncesi de askerde iken sinema işletiyorduM ilgi kaynağı öyle idi.3000- 4000 ansi lümen teknik yapısı vardı.menü lerin de dolaşırken lümen değerlerin de kalan giden kullanılan zaman olayları mevcuttu aklım da kalanlar 20 yıl olmuştu.2006 yılında bodrum da birisi bana eski  atıl elektronik cihazlarını verdi. güven gereği tesadüf yine Toshiba ama önce kullandığımın yarı değerlerin de fazla da kullanılmamış ama atıl kalmış.her türlü bağlantı imkanı olan ileri teknoloji ürünü şeyler bunu söktüm dağıttım tozu pisi temizledim alkol ile bağ evine götürdüm eski aiwa müzik setlerinin seslerine aktardım sesi,bass ı kendim yaptım poineer 3000 watt elyaflı kasa çaktım,perde en kolay olaydı.öyle güzel sistemdi o yaptığım ondan sonra zaten öyle hiçbirşey yapmadım.

3-5 liralık şeyler ile paranın karşılığı olamaz.bunu zaten en iyi Panasonic, Hitachi, Toshiba, jvc,Sanyo Epson,benq vs gibileri  yapabilir bulabiliyorsunuz bunlardan alın bulun gerisi fantazi olur.

weskeyy tarafından 23/Oca/23 10:09 tarihinde düzenlenmiştir

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 665 Toplam Mesaj: 7
projeksiyon ps3 takas