folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder "Alıntı Yap" İle İlgili Bi Şey Dikkatimi Çekti

"Alıntı Yap" İle İlgili Bi Şey Dikkatimi Çekti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

Sanki daha önce herhangi bi konuyu cevaplarken insanlar alıntı yapma olayını bu kadar çok kullanmıyolardı. En azından şimdi vereceğim örnek gibi alakasız kullanıldığına pek rastladığımı hatırlamıyorum. Ama az önce bi şey gördüm öh dedim bu işin boku çıkmış. Nicki falan aklımda deil ama biri daha konunun ilk cevabını alıntı yaparak yazmış. Be adam! Başka neyi cevaplama ihtimalin var sorarım sana :) Bunun kadar garip olmasa da yine gereksiz kullanımlar da dikkatimi çekti. Deli manyak sana ne alıntı da yaparım PM de atarım çocuk da yaparım kariyer de... diyebilirsiniz ama bence dikkat edilmesi lazım bu vb konulara.

Metallica Rules
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

aheuaehuae konuyu açan adam da konunun 3. mesajına alıntı kullanmış komik geldi bana baya isterseniz bakın :

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=39025

Metallica Rules
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    oldwolf bunu yazdı:
    -----------------------------

aheuaehuae konuyu açan adam da konunun 3. mesajına alıntı kullanmış komik geldi bana baya isterseniz bakın :

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=39025

haklısın arkadaş çok komik ehühühü :) başka neyi cevaplama ihtimalin var be adam :)

///______________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    oldwolf bunu yazdı:

Sanki daha önce herhangi bi konuyu cevaplarken insanlar alıntı yapma olayını bu kadar çok kullanmıyolardı. En azından şimdi vereceğim örnek gibi alakasız kullanıldığına pek rastladığımı hatırlamıyorum. Ama az önce bi şey gördüm öh dedim bu işin boku çıkmış. Nicki falan aklımda deil ama biri daha konunun ilk cevabını alıntı yaparak yazmış. Be adam! Başka neyi cevaplama ihtimalin var sorarım sana :) Bunun kadar garip olmasa da yine gereksiz kullanımlar da dikkatimi çekti. Deli manyak sana ne alıntı da yaparım PM de atarım çocuk da yaparım kariyer de... diyebilirsiniz ama bence dikkat edilmesi lazım bu vb konulara.

Simdi hocalar :))) bu alinti butonu orada varmi var :D ,adam derse simdi sizine lem istedigim gibi alinti yaparim o benim hakkim ,ne dicez :D:D ...karismayin Genki me :P ...adamin kafasi bozuktur yada oyle bir hobisi vardir belki.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWRE
    EWRE's avatar
    Erkek
    gereksizlikten baska bisi değil... :)

karda iz bırakan makineye ne denir... karizmatik (fikret espri corp.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    en az bu konu kadar gereksiz kanımca :D

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:
    en az bu konu kadar gereksiz kanımca :D
    :))))) katılıyorum :)))))

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

elalemin derdi senimi gerdi ?

forum kurallarındada "msj atarken ilk cevaba alıntı yapmayın" die bişide yok ..

aksini idda ediosan buyur. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı:

elalemin derdi senimi gerdi ?

forum kurallarındada "msj atarken ilk cevaba alıntı yapmayın" die bişide yok ..

aksini idda ediosan buyur. 

muhahaha :) adamı pişman ettin konuyu açtığına

///______________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    aslında benim amacım kimseyi küçük düşürmek ve aşagılamak degil. sadece ne bilim vazifesi olmayan işlere burnunu sokanları sevmioyrum. o yüzden sert çıktım biraz galiba. birilerini kırdıysam özür dilerim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

tamam herkes istediğini yapar ona lafım yok zaten belirtmiştim ama dediğim gibi dikkat etmek lazım bence, Hobbidi diye bi şey eklendi, eğer bi adamın mesajının tamamını alıntı yapacaksanız hobbidiyi kullanabiliriz mesela, bence bu alıntı yap zamazingosu baya bi düzensizlik yaratıyo alakalı alakasız kullanımından dolayı, ben sadsece diyorum ki forumu kullanan bu foruma bi şeyler yazan ekleyen bu forumdan bi şekilde yararlanan insanlar olarak biraz düzene dikkat edersek herkesin yararına olur. bi de bu konuya cevap verenlerin %90 ı alıntı yaparak cevaplıyor :D gecenin o saatinde düşünemedim bu ayrıntıyı haliyle :)

genki ye gelince (sanki adama girişecekmişim gibi oldu :) ) zaten ilk mesajımda dedim millet isterse "Deli manyak sana ne alıntı da yaparım PM de atarım çocuk da yaparım kariyer de... " gibi tepkiler verebilir, kırılma falan yok.

her neyse üstte belirttim sanırsam amacımı forum hepimizin nasıl bulmak istiyorsak öyle bırakalım :P aeheah

Metallica Rules
Toplam Hit: 1609 Toplam Mesaj: 11