folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Almanya Diplomalı Eleman Alıyormus

Almanya Diplomalı Eleman Alıyormus

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/almanyadan-dikkat-ceken-hamleler-ikisi-de-gecti-41237683

haber bu. Fikirleriniz nelerdir?

dcpromo tarafından 07/Haz/19 21:04 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Yasada, AB dışındaki ülkelerde yaşayanların mesleki yeterliliğe sahip olmaları ve Almanca bilmeleri gibi kriterleri yerine getirmeleri durumunda en
    fazla 6 ay süreyle aramak için Almanya’ya giriş izninin verilmesi de yer alıyor.

Bence Kota olayı gelir zaten 6 ay orada kalıp bulamazsan bir zahmet sıktır git ülkeden

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Almanya'nın ekmeğini 80'lerde gidenler yedi. Orada çok ezildiler, hor görüldüler ama elleri para görüp sınıf atlayınca karşılığını aldılar. Benim dedeyede askerden dönüşte arkadaşları gel gidelim demiş ama gurbet diye gitmemiş. Keşke gitseydi şuan tipik bir Alamancı olarak ekonomi çok iyi diyerek AKP'ye oy verirdim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Almanca değil de ingilizce şart koşulsa idi oyhşş der direkt başvuru yapardım... Almanca sıkıntı yav. 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Almanca değil de ingilizce şart koşulsa idi oyhşş der direkt başvuru yapardım... Almanca sıkıntı yav. 

adamlar dillerini koruyor hocam eğitimleri bile almanca bide bizimkine bak Prof. Oktay Sinanoğlunun deyişiyle Tarzanca

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Almanca zor ama biz gözümüzde büyütüyoruz arka planda bu a... Ülkesindeki eğitim sistemi yüzünden böyle birsey olsun bende başvuru yapacağım şimdiden aof tüm bolunlere yazılayim ben :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Almanya, Fransa, İsveç, İsviçre gözüme güzel görünüyor ama dil öğrenesim yok bu saatten sonra. Amerika, İngiltere daha cazip geliyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

İyi zamanlama olmuş :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Bende Telc A2 var işe yarar mı acaba?

Toplam Hit: 1575 Toplam Mesaj: 9
almanya eleman işçi vasıflı