folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Almanya'ya Tekstil Ürünü Satışı Ve Kargo Olayı

Almanya'ya Tekstil Ürünü Satışı Ve Kargo Olayı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

Kuzenimin münihte 0 - 10 yaş gurubu elbise düinkkanı açma planı var. Para + dükkan hazir sadece malları tr den ucuza bulup orada satış yapmak istiyor. Tr kısmı bana kaldığı için kargo ve gümrük islerini hic bilmiyorum googlede biraz arastirdim pek anlayamadim.

Almanyaya giden tır şöförü yakinimiz var onun tırla yollasak kacakciliga mi girer?

Bu ve benzer işlerde hangi yol izlenmeli vergisi algıdı ne durumda

Burdan alip orda satmak sizce kârlı olur mu

Forumda mutlaka bilen vardır diye düşünüyorum :)

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Bi ara bende bakmıştım takipteyim

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

azerbaycanda giyim magazası olan bir arkadasım turkıyeden sureklı valizle seyahet eder gibi mal götürüyordu o aklıma geldi tabi bu iş almanya olunca daha spesifik hal alır.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Battaniye, halı, peluş halı lazımsa yardım cı olurum, gümrükleme işinide hallederim, sen yeter ki paradan haber ver,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Almanya kolay kolay toplu ve yüklü mal sokamazsın gümrük var ve firmanın araştırılması var yani elini kolunu sallaya sallaya giremezsin Türkiye değil orası dış ticaret tanıdığın biri varsa ona sorman daha iyi olur.

Toplam Hit: 670 Toplam Mesaj: 5
tag nerden cikti