Alternatif Net?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek

TTnet kullanmayan var mı?

Aklıma takıldı da, biri falan çıktı işte koç.netin hizmeti acaba ttnetten bunlara geçiş yapsak sıkıntı yaşarmıyız bağlantı konusunda?

Bilenler kullananlar bilgilendirirse iyi olur. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    her ne kadar istemesekte mecbur ttnet kullanıyoruz. cok iyi olmasa da yardım hattı digerlerinden daha iyi :)

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek

Fikret bunu yazdı:
    -----------------------------
    her ne kadar istemesekte mecbur ttnet kullanıyoruz. cok iyi olmasa da yardım hattı digerlerinden daha iyi :)
    -----------------------------

ttnetin yardım hattı mı iyi ? 

bak anlatayım da dinle. 

444 03 75 nolu telini çevirdim. 1e bas 3e bas 11 e bas hikayelerini dinledim. Yardım hattından verilen dahili numara (aklımda değil 4 diyelim biz farzı misal) 4e basıyorum yok geç kaldın yok basmadın filan hikayesi. 2-3 kere denedim aynı terane. Sonra aynı zamanlama için para kazanacakları bir hadisenin numarasını (örneğin 2) 2ye bastığımda anında bağlandı. Hani geç kalıyordum. Hep hikaye. Para almaya şahinler ama hizmette kusursuz değiller. Hizmetlerinden pahalı ve yetersiz seviyede faydalanıyoruz. Bu tekelciliğe bir son verilmeli. Madem ki serbest piyasa koşulları geçerli ülkemizde diğer firmalara da eşit fırsatla tanınmalı. Telekomun derebeyliğine bir son verlmeli.. 

Toplam Hit: 1344 Toplam Mesaj: 3