Altın Alım Satım Da En Az Makas?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merhaba gençler. parayı altın alsat ile değerlendirmek istiyorum miktar 10-15 en fazla da bu enpara falan gramda 1 tl fark koyuyor insafsız.

siz nerelerde değerlendiriyorsunuz? makas aralığı en düşşük olan  banka hangisi? 

İmzalar Kaldırılsın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ohoo enparaya insafsız diyorsan işin zor. en az fark olanlardan biridir.

daha az fark istiyorsan forekse giricen ama risklidir. riskten kaçınmak için kaldıraçlı işlem yapmıcan. çok küçük işlem yapcan, böylece kaybedersen de gerçekte kaybedeceğin kadar kaybetcen. bir diğer avantajı da grafiğe bakarak anlık al-sat yapabilecek olman. ama kâr iştahı oluşursa ciddi kayıp da verebilirsin. marjın yüksek, işlemin küçük olduktan sonra asla kaybetmezsin fakat bu işe girip de şeytan dürtmeyen adam yoktur herhalde.

alıp 1 ay bekletirim diyorsan zaten gerek yok. foreks kısa vadeli işlemler için uygun.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

öyle gaza gele biri değilim hocam aksine korkağım bu konudA 10 lira kazancam diye 30 lira kaybetmeyi göze almam :) 10 lira kazanacagım diye 10 gun beklerim faiz den iyidir :) ama forex de bi garip  kullanmayı bilmiyorum programlarını. 

İmzalar Kaldırılsın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

forex eğitim iyi değilse bulaşma . eğitimin iyisede bulaşma .

http://www.canlialtinfiyatlari.com/altin-alis-satis-farki-en-az-olan-banka.html

en düşük makası olan banka burdan bak kendin karar ver .

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ee napcaz :|

İmzalar Kaldırılsın!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

bos islerle ugrasma :) ne yigitler ne cengaverler bu yolda bos donduler

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

öyle gaza gele biri değilim hocam aksine korkağım bu konudA 10 lira kazancam diye 30 lira kaybetmeyi göze almam :) 10 lira kazanacagım diye 10 gun beklerim faiz den iyidir :) ama forex de bi garip  kullanmayı bilmiyorum programlarını. 

Ztn bence para kaybetmekden en cok korkan kisi kazanma konusunda ilk kendini kaybedicek kisidir :)

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    patates bunu yazdı

Ztn bence para kaybetmekden en cok korkan kisi kazanma konusunda ilk kendini kaybedicek kisidir :)

ben kolay kolay kaybetmem yahu ne adamsınız :D siz makası az olan banka sölein hele gerisine bakarız :) 

şu sıralar altın alınır mı kısa vadeli ? ne zaman altını bozdursam bir sonraki gün tavan yapıyo müübarek. 

İmzalar Kaldırılsın!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

ben kolay kolay kaybetmem yahu ne adamsınız :D siz makası az olan banka sölein hele gerisine bakarız :) 

şu sıralar altın alınır mı kısa vadeli ? ne zaman altını bozdursam bir sonraki gün tavan yapıyo müübarek. 

aralığın ikinci yarısından itibaren altında yukarı kuvvetli bir ivme bekliyorum. şimdi pek iş çıkmaz. ama biraz daha gömebilirler altına biraz daha bekle almadan

driveshaft tarafından 25/Eki/16 01:27 tarihinde düzenlenmiştir

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
Toplam Hit: 1637 Toplam Mesaj: 9
altın alım satım