folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Altın Alımında Yardım Talebim Hakkında

Altın Alımında Yardım Talebim Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

Merhaba;

Elimizde bir miktar paramız var ve de altın almak , özellikle de düğün için bilezik vs almak istiyorum bu konuda bana önerileriniz neler olur, siz altın alımlarınızı fiziki mi yapıyorsunuz, internet üzerinden hangi sitelerden alıyorsunuz ?

istanbul içinde kuyumcu olan, alım konusunda bana destek olabilecek kişiler varsa bana özelden yazarlarsa çok sevinirim 

Öneri görüşlerinize ihtiyacım var 

Teşekkür edrim 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Alabileceğin en ucuz altın kesme altın

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Kapalıçarşı'dan alabilirsin. Geçen valizle gidip gümüş aldım bilye şeklinde. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Miktar çok ise kesme alabilirsin.

20 30 gr ise has altın al geç hocam. 10 gr plakaları var onların. 20 30 40 diye gidiyor olabilir. Hem yer de kaplamiyor.

Bankalarda makas çok, fiziki al.

Bir de altını harem uygulamasından takip et.kuyumcular oraya bakar.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Adam düğün için işçilikli altın alacakmış

bilezik

küpe 

takı seti 

bu grupta xikilmeme şansın yok gibi bişey  . 

ben fiziki alım satımda kapalıçarşı sağlamoğlu tercih ediyorum . baya alışverişim oldu . fiyatları iyi ve sorun yaşamadım . 

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Korkuluk
    Korkuluk's avatar
    Erkek

Adana , erzurum burmaları. Satmak zorunda kalırsan en az kayıpla çıkarsın. Erzurumdan pek emin degilim ama sonrası için. 
    Set paran varsa 22 yoksa omur billah taksın diyosan 14 ayar.

ytd. 😅

Eğer odadaki en zeki insan sensen, yanlış odadasın demektir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ksiezyc
    Ksiezyc's avatar
    Erkek

Şimdi alacağın fiziki altını düğün zamanı veya ilerde değiştirmek veya satmak istersen alış satış farkından dolayı zararın kaçınılmaz olacaktır. Bu konuda en mantıklısı darphanenin çıkartmış olduğu altın sertifikası almak, alış satış arasındaki fark sadece bir kuruş.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Kibrit çöpü denen bi modeli var en az zarar edeceğin odur ve kadınlar seviyor hocam 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
Toplam Hit: 558 Toplam Mesaj: 8
altın fiyatları kuyumcu altın düğün altın alım satım