folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Altyapisiz İnternet Tavsiyesi İstiyorum

Altyapisiz İnternet Tavsiyesi İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h0rtl4kk
    h0rtl4kk's avatar
    Erkek

Yaklasik 4 aydir toplamda 20 gun anca interneti kullanabildim. Turktelekom altyapisinda hep sorun oldu. Dun aksam aboneligi iptal ettirip superbox alayim diye dusundum.

Turktelekom hizmetini iptal ettirdim ettirmesine ama bulundugum yere superbox, redbox gibi sistemler hizmet vermiyormus.

Lanet olasi turk telekom altyapisini kullanmayan internete ihtiyacim var en acilinden. Onerebileceginiz bir firma var midir?

Not: Kablonette bulundugum yerde yok.  Ayrica kotali yerine limitsiz tarife ariyorum. Limitsiz 10mb hiz gibi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

allah sabır versin, çare starlink ama ne zaman kullanıma geçilir allah bilir...

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h0rtl4kk
    h0rtl4kk's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

Arayip gorustum hocam. 500TL civari kurulum + yol ucreti vs dediler. Baska firma bakiniyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    h0rtl4kk bunu yazdı

Yaklasik 4 aydir toplamda 20 gun anca interneti kullanabildim. Turktelekom altyapisinda hep sorun oldu. Dun aksam aboneligi iptal ettirip superbox alayim diye dusundum.

Turktelekom hizmetini iptal ettirdim ettirmesine ama bulundugum yere superbox, redbox gibi sistemler hizmet vermiyormus.

Lanet olasi turk telekom altyapisini kullanmayan internete ihtiyacim var en acilinden. Onerebileceginiz bir firma var midir?

Not: Kablonette bulundugum yerde yok.  Ayrica kotali yerine limitsiz tarife ariyorum. Limitsiz 10mb hiz gibi

Kralım temmuz 26 dan beri İstanbuldaki evimde internetim yok , sen işte düşün nelerle uğraşıyoruz. Cevap veren de yok şu gün gelecek - bu gün gelir kesin ya da %90 - falan filandan ötürü netiniz yok - altyapı kablolama vs.. çalışması var ama tahmini şu öngörülüyor bitirme süresi olarak.

HEP BOŞ BOŞ CEVAPLAR. BTK DAN CİMERE heryere ulaştım ulaşmadığım bir twitterda telekom yetkilileri kaldı ceo meo abiler.

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

il/ilce/mah bilgilerini atarmisin ozelden kablosuz iss ciler varsa yonlendireyim bide numarani at

Toplam Hit: 7310 Toplam Mesaj: 6
oc turktelekom serefsiz turktelekom altyapisiz internet