Altyazı???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    beyler az once 21 ı ındırdım alt yazıyıda ındırdım fakat fılm kendı orjınalınden ıng altyazılı  bu yuzden turkce altyazıyı tanımıyor nasıl halledebılırm bu durumu??

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    ingilizce altyazı dosya olarak yoksa aynı klasörde yani altyazı filmin içine gömülmüşse yapılacak hiç birşey yok hojam başka bir sürüm indiriceksin.

Herkese tavsie ; Film indirirken ilk buldugunuz linklere atlamayın nette iiice bi araştırın genelde zaten herkes copy paste yaptığı için lınkın asıl kaynagı olan siteyi bulun ve ordan indirin kusursuz filmler indirebilceniz bi site ; http://www.ripirip.org/ , http://www.forumw.org/ www.thegenius.us gibi sitelrde var fakat onlarda durum biraz karısık legendo falan yazanları ındırmemenız gerekıyor..

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    torrentten şaşmayın
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    ingilizce film ingilizce altyazılı mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    torrenten yediğim fakeyi sanal ortamda baska hiç bişeyden yemedim :) torrent süper bir olay fakat eski filmlerden indirmek istiyorsa ne yapıcak adam ? seederlar haliyle düşük olucak ve çok küçük hızlarda download yapabilecek eğer maksadın daha yenı cıkmıs filmlerse amenna ama arşiv yapmak isteyenler için torrent hiç iyi bir çözüm değil..

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    bu konu silinecek gibi gorunuo " gereksız konu başlığı" rene öle dio :D

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

5u13Ym4n bunu yazdı:
    -----------------------------
    beyler az once 21 ı ındırdım alt yazıyıda ındırdım fakat fılm kendı orjınalınden ıng altyazılı  bu yuzden turkce altyazıyı tanımıyor nasıl halledebılırm bu durumu??

Yapacağın iş bu olsun sırayla..Bsplayer ile aç filmi daha sonra fps oranına dikkat et 25 veya 23.997 yaklaşıktır zaten..Sonra Divxplanet.net e girip cd sayısını da kontrol ettikten sonra indir uygun alt yazıyı..

Ayrıca torrent internetimi anlamlı kılan yegane şeydir herhalde laf ettirmem :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diabLe
    diabLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    codec yükle bulamazsan beni ekle qönderim

diabLe....[Admin@metalheadtr.com]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

1011010 bunu yazdı:
    bu konu silinecek gibi gorunuo " gereksız konu başlığı" rene öle dio :D

bence gereklı herneyse :s yapcak bsı tok olmuo denedım nse saqlık olsun x)

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 1958 Toplam Mesaj: 9