folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Amazon FBA - Retail Arbitrage Yavaştan Başlıyorum

Amazon FBA - Retail Arbitrage Yavaştan Başlıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

Selam dostlar;

Şu amazondan satış yapma işini bende denemek istiyorum biraz önce amazonla video görüşme onayını hallettim birkaç gün içinde amazon satış hesabım aktif olur. 5 yıldır internetten "ilaç dışı" ve "lüx dermokozmetik" ürünleri  satan bir şirkette çalışıyorum. Beynim içi bu ürünler ve markalarıyla dolu. 100 ml üzerini geçmeyecek şekilde bazı markaların bazı ürünlerini FBA depolarına göndereceğim. Yardımcı uygulama için helium10 ortak hesap kiralayacağım. Bu işte belli bir yere kadar ilerlemiş kirvelerimden tavsiyelere ihtiyacım var. Nelere dikkat etmeliyim. Eğitim almalımıyım ( youtube amazonla ilgili içeriklerin hepsini tükettim ).

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

bi çızıh atayım da belki bi yol haritası çıkar. ben de merak ediyorum. #1 mürid belki bildiklerini de paylaşır.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

Amazon satıcı pro hesaına üye olmuşum kredi kartımdan 39 dolar çekmeye çalışınca, benim kredi kartını iptal etmişler. Ürün sat a basınca 24 saat içinde çalışan kredi kartı yükleyin hatası verdi. 1 adet kredi kartı vardı o da gümledi, sanal kart yükledim. Bekliyorum bakalım ne olacak. Diş macunu buldum 2-3 dolar kar bırakıyo onu göndericem 20-30 adet denemesine bakalım neler olacak. Msds belgesi gerekliymi değil mi anlamadım. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek

Amazon amerika için hesap aktivasyonu nasıl oluyor bekletiyolar mı? Nasıl bir prosedürleri var şuan bilgiverebilir misin? ben pandemiden önce başvurdugumda bir maile 6 ay sonra cevap vermişlerdi.

Yaptık bişiler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=AZSXVzx3Fgs

Bu videodaki adamları uyguladım, ama pro hesabına üye olmuşum 750 lira soktu amazon ( kredi kartımı güvenlik sebeiyle iptal etmişler yenisini gönderiyorlar)

Hesabımı onaylamak için videolu teyit istediler randevu oluşturdum. Randevu saatinde evdeydim artislik olsun diye pasaport bilgilerimi girdim. Videolu görüşme yaptık ( almancı kılıklı türk bir cıbırla webcam görüşmesi yaptık ) 

Şimdi hesabı onayladılar ürün bakıyorum satmak için. Minumum karla maximum puan ve yorum toplayacağım mağazam için

tu bi kontinyud

Toplam Hit: 774 Toplam Mesaj: 5
amk tag işi 2005 te bitti - biraz güncellik ya