folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Amazon Papağanı Hk.

Amazon Papağanı Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Eve Papağan almak istiyorum 

Hem hareketli hem konuşkan olması için Amazon Papağanı istiyorum çok yavru olanlara 8 bin TL fiyat istiyorlar. 
    1.5 yaşında bilezikli olan var 4 bin TL diyor.

Alırken neye dikkat etmeliyim sonuçta iyi para veriyoruz sonradan değiştme şansımız olmaz.

Anlayan arkadaşlardan fikir almak isterim.

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Hem hareketli hem konuşkan olması için Amazon Papağanı istiyorum çok yavru olanlara 8 bin TL fiyat istiyorlar. 

Alırken neye dikkat etmeliyim sonuçta iyi para veriyoruz sonradan değiştme şansımız olmaz.

hocam biliyorsundur  ama arkadaşta vardı inanılmaz bir bağırmaları ve ses tonları var. aman yarabbi sattı sonunda eminönündeki kuşçulara 

Al hocam Sultan Papağanı daha ucuz daha cana yakın, konuşmuyorlar sanırım genelde ama.

ReyiZ tarafından 07/Kas/21 00:23 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

Daha önce bir papagan cinsi besledin mi hocam ? birinde gördüm konuşuyor çok sıcak oyuncu gibi almak istiyorsan aşırı ilgi alaka istiyor yoksa yabani papağan besler gibi kafeste beslersin.

Tavsiyem alabiliyorsan yavru al hatta annesinden yeni ayrılacak bir tane bul onu al alışma süreci 3 4 günü geçmiyor.

Daha 1 aylık tüyleri yeni çıkan papagan besledim el beslemesi ile direk mama ile besledim, beni görmesi yetiyordu kimde olursa olsun direk bana gelir konuşur

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı
    SHaDeWRoX bunu yazdı

hocam biliyorsundur  ama arkadaşta vardı inanılmaz bir bağırmaları ve ses tonları var. aman yarabbi sattı sonunda eminönündeki kuşçulara 

Al hocam Sultan Papağanı daha ucuz daha cana yakın, konuşmuyorlar sanırım genelde ama.

Hocam Sultan besledim onun sesi de çok fena muhabbet ve sultan besledim ama sultan örmesi çok fazlaydı 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

Sultan papağanı beslemiş biri olarak şunu diyebilirim, kuş size alışınca çok bağırmaz, Bağırıyorsa kesin birşey istiyordur. Konuşkan bir şey istiyorsan Jako öneririm. Sen kelime öğretmesen bile kendisi duydukça öğreniyor. Özellikle kırmızı kuyruklu jako hala hayalimdir...

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

@yolbulucu bu arkadaş kuş terbiyecisi :)

Toplam Hit: 835 Toplam Mesaj: 6
papağn