folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Amazon Prime Instant Video Mobilde Türkçe Dili Gözüktü

Amazon Prime Instant Video Mobilde Türkçe Dili Gözüktü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Selam hocalar, 3 senedir Amazon'dan ihtiyaç oldukça alışveriş yapıyorum. Bilenler bilir yeni aboneliğe özel bir defaya mahsus ücretsiz 30 günlük Prime hesabı tanımlıyorlar. Prime hesabında özel indirim, ABD içinde ücretsiz kargo vb. ekstra kampanyalardan yararlanıyorsunuz. Birde işin Video ve Müzik servisi boyutu var. Netflix gibi bunlarda video izleme platformuna sahipler. Dün Philips Android TV app'ini kurdum UK mağazasından indirip. Deneme sonrasında 4k performansını Netflix'ten daha başarılı buldum.Zaten 4k HDR teknolojisi bayadır Amazon Video'da varmış. Android telefonda denemek içinde Amazon Video uygulamasını yükledim oturum açarken karşıma bu giriş ekranı çıktı.Eğer tesadüf değilse, Netflix'den sonra Amazon'un Türkiye'ye gelmesi mümkün mü? En azından Kindle e-kitap, video, müzik online içerik mağazası olarak.

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Rekabet iyidir gelsinler. Kullanıcıya yarar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Oturum açtıktan sonra otomatik ingilizce oluyor. Ama SmartTv'de bu olmadı. Android platformunda deneyebilirsiniz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

dostum bildigim kadariyla Amazon Video ayrica uyelik istemiyor, dolayisiyla application da acilirken amazon sifresi soruyor. Telefonda amazonun kendi app  i varsa, ordaki ayarlardan dil secenegini hatirlamis olabilir diye dusunuyorum.  

All I need is a possibility.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

dostum bildigim kadariyla Amazon Video ayrica uyelik istemiyor, dolayisiyla application da acilirken amazon sifresi soruyor. Telefonda amazonun kendi app  i varsa, ordaki ayarlardan dil secenegini hatirlamis olabilir diye dusunuyorum.  

Amazon.com üyeliğimle giriş yapıyorum zaten. Varsayılan mağaza USA. Dil İngilizce   

Toplam Hit: 1014 Toplam Mesaj: 5
amazon 4k video prime ultrahd hdr