Amd

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    divxata
    divxata's avatar
    Erkek
    yeni topladığım sistem windows açıldıktan sonra herhangibir anda kendi kendine rastgele kapanıp yeniden açılıyor sebebi ne olabilir

amd xp 1800+
    k400 anakart
    256 ddr 266mhz
    windows xp prof kurulu

http://www.geocities.com/divxata
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xmesutx
    xmesutx's avatar
    Erkek
    1- İşlemci fanın yeterli soğutmayı sağlamıyordur.
    2-Kullandığın ekran kartın herhangi bir marka 8x, 128 mb. bir kart;anakartın Agp desteği 4x ise olabilir. Yada ekran kartında 128 mb. 4x bir kart ise biotan vga size var onun default değeri 64 dür, onu 128 yap..
    3-Anakartı kasaya monte ettiğin vidaların birisinden şase alıyor olabilir.
    4-Power Supplyde bir arıza olabilir.
    5-Ram,Ram,Ram!!

XmesutX
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    şimdi bazı fanatikler çıkar AMD aldığın için öyle olmuştur der.AMD den kesinlikle hiç bir sorun olmaz hemen onu söylüyeyim...

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    yaw allahını seversen eğer işlemcin bozuksa %99.9 bilgisayar açmaz yada kitlenir..
    nie bilgisayarının bozukluğunu arızasının amd nin üstüne atıyosun???

olacak işmi bu..
    daha 3 konu önce söyledim ben bunu..

bigisayar bozulduğunda işlemci nitese bilgisayar bozuldu oluyor, amd ise amd bozuldu deniyor..

haspinaallah!!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    cpu isinda bir sorun var bence veya çarpanlari yanlış ayarladın o nedenle win ortamına geçtikten sonra yine aşırı ısıdan reset atar.. dos ortamında ne akdar kalabiliyorsun.. ama dos ile win ortamındaki sucaklık bir olmaz.. fanını kontrol et
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    divxata
    divxata's avatar
    Erkek
    işlemcim bozuk demdim zaten belki anakart diye mi soruyorum. bios ayarları ok? başka kasanın powersuply taktım bu kez sadece oyundan attı. başka ram de deniyorum ama sonuca ulaşmakta zorlanıyorum.
    işlemci ısısı 36-37 C yi geçmiyor

http://www.geocities.com/divxata
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Redline239
    Redline239's avatar
    Erkek
    kardeş benim başımada gelmişti benim işlemcide amd ama amd ye suç atma bazen modemin bile payı oluyo kitlemede falan senin makina power den sorun yaratıyo olabilir
Toplam Hit: 2065 Toplam Mesaj: 7