folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Anakarta Gömülü Windowsu Başka Bilgisayarda Aktif Etme?

Anakarta Gömülü Windowsu Başka Bilgisayarda Aktif Etme?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Merhabalar,

yeni bilgisayar aldım. eski bilgisayarımda Win7'den Win10 otomatik yükseltme ile verilen windows aktifti.

Ben hotmail hesabıma kayıtlı diye düşünmüştüm yeni bilgisayara da aynı hesapla oturum açtım fakat aktif olmadı, anakarta gömülmüş.

yeni bilgisayarda aktif edebilir miyim aynı lisansı? ayarlara girip ürün anahtarını buraya yazsam aktif olur mu?

şuan dağınık diğer bilgisayar. eğer aktif edemeyeceksem hiç toplamakla uğraşmayacam.

RotKerim tarafından 11/Kas/22 23:32 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

söyle bir link kaydetmistim notlarima 

https://winaero.com/how-to-deactivate-windows-10-and-change-the-product-key/

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

işime yarayabilir. hafta sonu eski bilgisayarı toplayıp bi deneyeyim bakalım. olmalı 10 15 liraya yeni key alırım.

bir de;  şuan win10 home kurulu, pro keyi alsam buraya girsem direk pro olur mu yeniden pro mu kurmam gerekir?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

işime yarayabilir. hafta sonu eski bilgisayarı toplayıp bi deneyeyim bakalım. olmalı 10 15 liraya yeni key alırım.

bir de;  şuan win10 home kurulu, pro keyi alsam buraya girsem direk pro olur mu yeniden pro mu kurmam gerekir?

pro lisansini kabul etmez home lisansi. Ikisi farkli ürünler. Kurulumda pro'yu secip kurmalisin. Zaten belirli bir süre sana deneme günü veriyor.  Key alinca aktif edersin

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

lisans anahtarini girdigimiz yerden bi yerden "bu benim eski bilgisayarim donanimi degistirdim" gibi bi secenek secip microsoft hesabimdan eski pc lerin listesinden eski pc yi secip kurmustum bu sekil

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

pro lisansini kabul etmez home lisansi. Ikisi farkli ürünler. Kurulumda pro'yu secip kurmalisin. Zaten belirli bir süre sana deneme günü veriyor.  Key alinca aktif edersin

kanka deneme sürümü vermedi direk etkinleştirme uyarısı veriyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hocam ben söyle bir sey yapiyorum. 

Bir seri numarasi bul kendine

daha sonra cmd'yi admin olarak ac ve asagidaki komutu gur. XXX yerine seri numarasini yaz ürünün

slmgr /ipk XXX-XXX

daha sonra

KMS olarak ben sunu ayarliyorum

slmgr /skms kms8.msguides.com

bu kms'yi degistirmek ne kadar güvenli %100 emin degilim. VPS'lerde hep böyle yaptim ama ordaki isler cok önemli degil. Dikkat et yine

kms8.msguides.com calismazsa kms.digiboy.ir  buna bak ya da baska alternatifleri arastir

ve en son olarak da kms client key aktive icin

slmgr /ato

bunu yaz. Bunda hata verirse bir iki kere daha dene.

takip ettigim kaynak buydu https://getproductkey.net/how-to-activate-windows-server-without-product-key/

Tabi ben bunu windows server icin yaptim, normal windows sürümleri icin calisiyor mu denemedim diye hatirliyorum. 

unbalanced tarafından 13/Kas/22 00:39 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Tabi ben bunu windows server icin yaptim, normal windows sürümleri icin calisiyor mu denemedim diye hatirliyorum. 

Çalışıyor :)) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

hocam ben söyle bir sey yapiyorum. 

Bir seri numarasi bul kendine

daha sonra cmd'yi admin olarak ac ve asagidaki komutu gur. XXX yerine seri numarasini yaz ürünün

slmgr /ipk XXX-XXX

daha sonra

KMS olarak ben sunu ayarliyorum

slmgr /skms kms8.msguides.com

bu kms'yi degistirmek ne kadar güvenli %100 emin degilim. VPS'lerde hep böyle yaptim ama ordaki isler cok önemli degil. Dikkat et yine

kms8.msguides.com calismazsa kms.digiboy.ir  buna bak ya da baska alternatifleri arastir

ve en son olarak da kms client key aktive icin

slmgr /ato

bunu yaz. Bunda hata verirse bir iki kere daha dene.

takip ettigim kaynak buydu https://getproductkey.net/how-to-activate-windows-server-without-product-key/

https://github.com/Wind4/vlmcsd

Kendi KMS emülatör'unu kur gitsin hocam güven sorunun varsa :))

Office moffice her şeyi aktive edebiliyorsun.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

https://github.com/Wind4/vlmcsd

Kendi KMS emülatör'unu kur gitsin hocam güven sorunun varsa :))

Office moffice her şeyi aktive edebiliyorsun.

iyiymis bu tesekkürler :) ama kendi bilgisayarimda zaten orjinal lisans kullaniyorum. VPSler icin sikinti degil. Ben sadece uyarmak istedim cünkü bazi yerlerde okumustum, kms'nin degistirilmesi güvenlik acigi olusturur gibilerinden. Ama sahsen bir tecrübem olmadi. 

Dikkatli olmakta fayda var

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

20 tl ye trendyol dan win10pro key aldım win11 pro indirdim kurarken bu lisansı girdim sorunsuz çalışıyor.

yok kms miş yok activatörmüş gerenk yok.

PanxeR tarafından 13/Kas/22 23:29 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1136 Toplam Mesaj: 11
win7 win10