folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Android 3D Mutfak Tasarımı Hakkında...(Yardım)

Android 3D Mutfak Tasarımı Hakkında...(Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mungabunga
    mungabunga's avatar
    Erkek

arkadaşlar merhaba

mobilya imalatçısı bir arkadaşım 10 inç'lik çin malı bir  android tablete EUROSTYLE KITCHEN 3D DESIGN adlı uygulamayı satın alıp kurdu.

müşterilerine dolabın nasıl göründüğünü göstermek için bu tarz program lazım.  kurulumu basit ve hızlı..

ekranın çözünürlüğü 800x600 olduğu için sağ taraftan 2cm içeri kaçıyor. müdahale edemiyor. kapatma, kaydetme seçenekleri ekrana sığmıyor..

satın aldığı apk dosyasını daha sonra yedekleyip, lg g2 telefonuna kurduk. uygulamayı açınca hata verip kapanıyor.

telefonu root'layıp yardımcı yazılımla çözünürlüğü 1920*1080 'den 800*600 boyutuna düşürdük. fakat program yine hata verdi.

bizdeki apk sorunlu diye internette crack'li sürümünü aradık fakat hiç bir sitede bulamadık. var olanlar da 1mb;'lık virüslü dosyalar.

apk'yi tablete kurunca açılıyor. galaxy s4 mini'de denedik orada açılıyor. ama ekran çok ufak.
    NORMAL S4 te açtık o da hata verdi.

üretici şirkete problem hakkında mail attım 2 aydır ses yok..

bu uygulamayı çalıştırma veya  yeni sürüm apk'sini bulma konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

------------------------------------

lg g2'nin android sürümü 4.4.2 kitkat

s4 mini 4.4.2 kitkat

s4 4.4.2 kitkat

tabletinki 4.3.2 jelly bean

------------------------------------

eurostlye apk dosyası

http://dosya.co/0fc7b33050163db1/Eurostyle_1.02.apk

ORİJİNAL PROGRAM

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.ca.eurostyle.kitchen&hl=tr

EUROSTYLE aynısı fakat farklı isimde olanı

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.ca.udesignit.kitchen&hl=tr

LG G2 HATA EKRANI :

89av27.jpg%20%28540×960%29

ve bu konuda başka bir şey söylemeyeceğim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Hocam bi uygulama satın alınınca play storeda kayıtlı durur. Eğer telefon kendininse aynı kullanıcı adı şifreyle google play e girsin eşleme yapılacaktır. Mesela flappy bird kalktığı halde bana her telefonu sıfırlayışımda yeniden yükleniyor bunun gibi 

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mungabunga
    mungabunga's avatar
    Erkek

ücretlilerde bu özellik yok maalesef

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    mungabunga bunu yazdı

Var hocam nasıl yok :)

Para verdiğim tüm uygulamalarımı diğer cihazlarıma da kuruyorum. Yanlışın var.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    mungabunga bunu yazdı

Mantıklı düşünürsek imkansız. Para vermişim ben korsan kullanabilecekken onu da tel değişince kullanamıcam öyle mi :))))

iyibu! yeniden..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

uygulamanın yorumlarına bakınca zaten çok stabil bir program olmadığı belli 2,9/5 almış diğeri hem daha pahalı hem 2,7 almış. arkadaşlarında dediği gibi bir kere para verip aldıysan tekrar baska bi cihazda aynı hesapla play store'a giriş yapıp indirebilirsin.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mungabunga
    mungabunga's avatar
    Erkek

biraz kurcalayınca ücretli uygulamayı g2 ile eşleştirdim. yükleme yaptım fakat yine hata verdi.

bu hatayı nasıl düzeltebilirim ?

nedeninin  ne olduğunu bilsem belki bir çaresini bulurum.

çözünürlüğü uyguladım olmadı...

ne yazık ki android için offline mobilya tasarımı yapan bir tek bu program mevcut. 

Toplam Hit: 923 Toplam Mesaj: 7