Android *.Apk Paylaşımları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şu sıraların çilginliğa Android bende bu çılgınlığa kapıldım ve dedimki uygulamaları birbirimizle  paylaşalım buna benzer bir konu vardı sadece isimler vardı.Bir adımileri atıp *.apk dosyalarını paylaşım diye dusundum nette surada burada aramaya gerek kalmasın. Ufak bir açıklama yanında apk lar.Ama c/p değil sağdan soldan buldup koymus olamk ıcın koyduklarımız degıl beyenıp telefonumuzda yuklu olup kullandıklarımız.

Youwave_Android-1-5-1.exe: Bu program bılgısayarınızda android uygulamarı acıp calıstırmanızı denemenızı sağlıyor.

http://www.fileserve.com/file/SsqRFzZ

Android Zip. Telefonunuzla zip dosyaları açmaya yarıyor(zati bilyordunuz ama)

Appsaver. Direk telefonda indirdiğimiz uygulamarın apk ları olmuyor geri yukleme yapınca ara bul ındır sıkıntısı oluyor bu uygulamarın apk dosyalarını sd karta atıyor

Angry Birds:su sıralar favorı bır oyun

Barcode Scanner: Telefondan uygulama ulamsak ıcın verılmıs olan barcodları okuyor.

GPS Durum: Bir nevi Pusula kordınay ve yon gosterıyor.

MSN Talk: Msnlerın ıcınde bence en ıyısı

Solitaire: Bildiğimiz soliter

Sound Meter: Ses seviyesi olçüyor

TeamViewer: Telefonunuzdan bılgısayarını kontrol etmenızı saglıyor. Bilgisayarınızda pc versiyonu kurulu olmadı .(okadar uygulama ıcınde encok sevdıgım ısyerınde degılken bıle duruma mudahale edebılıyorum)

T10 Ana ekran: T10 kullanıcılarının ekran değistirdikten sonra ilk halıne getırmek ıcın kullanılıyor

Apkların toplu lınkı:  http://www.fileserve.com/file/F9A8zsP

Bir ara 3 adet kullandığım  offline gps paylasıcam. Sizde hosunuza gıdenlerı paylasırsanız çok güzel olur

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Applanet indir istediğin çoğu şey orda var hocam.Telefonun wireless yada kablo ile internete bağlanamıyor mu?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

:)  Ben birbirimizle paylasalım ıstedım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Ben Sd den Android kullanıyorum bir bakım .apk olarak kaydettiği yer varsa bende atarım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

gokcan bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben Sd den Android kullanıyorum bir bakım .apk olarak kaydettiği yer varsa bende atarım.

Bak hocam paylasmanın faydaları :) storlardan dırek telefona kurugun programların apkları bırcok telefonda olmuyor. :) bak orada bunun ıcın bır uygulama var :) fabrıka ayarlarına dondugunde tekrar uygulama aramana gerek kalmıyor :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

cyrpt bunu yazdı:

gokcan bunu yazdı:

Bak hocam paylasmanın faydaları :) storlardan dırek telefona kurugun programların apkları bırcok telefonda olmuyor. :) bak orada bunun ıcın bır uygulama var :) fabrıka ayarlarına dondugunde tekrar uygulama aramana gerek kalmıyor :)

O yüzden Sd dedim ya :D böyle kayıp sorunlarım yok benim :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

gokcan bunu yazdı:

cyrpt bunu yazdı:

gokcan bunu yazdı:

O yüzden Sd dedim ya :D böyle kayıp sorunlarım yok benim :D

Appsaver. Direk telefonda indirdiğimiz uygulamarın apk ları olmuyor geri yukleme yapınca ara bul ındır sıkıntısı oluyor bu uygulamarın apk dosyalarını sd karta atıyor

:)

Toplam Hit: 1912 Toplam Mesaj: 7