folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Android Format Sonrasi Unutulan Mail Sorunu

Android Format Sonrasi Unutulan Mail Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

merhaba, huawei mate 10 lite 'a format atildi fakat sahibi mail adresini hatirlamadigi icin telefonu hicbir sekilde acamiyoruz. kurulum ekraninda soyle bir uyari veriyor "Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın". bu sorunu nasil cozebiliriz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=KPtFrW1abvs şunu buldum internetten ama işe yaramıyor galiba. 

HACKEROKAN!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Hatirlayacak ya da yeniden yazilim atılacak. J7 de ayni dueumu yaşadım. Yazi yazarken klavyeden bir sekilde birseyler yapip ayarlara girip hallediyorlardi videolarda ama onu kapatmislar sanirim huavei de durum nedir bilemiyorum.

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

çoğu açık kapatıldı diye biliyorum. fatura ile servise yollayın derim, yapılacak bir şey varsa onlar halleder.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Uygun yazilimi indirip telefona yeniden yazdirin diger yollar kapatildi hep

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

bosuna yazılım atmaya ugrasma :) 40 kerede yazılım atsan o mail i isticek  yazılım sadece acık bulunmayan sürümden acık bulunan surume gecmek için mantıklı

2 yolu var 

1 box lar

2 bi sekil kendını menuye yada tarayıcıya atıcan  sonrası karısık ama genede ucundan yardımcı olmaya calısırım....   yada gebzeye yakınsan atla gel cay içek hemde sorunu cözek bedava :)

kady tarafından 23/Ağu/18 13:21 tarihinde düzenlenmiştir

http://profil.gittigidiyor.com/kady
Toplam Hit: 1455 Toplam Mesaj: 6
android mail reset format senkronize