Android İçin Ekran Kilitleme Widget'ı Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Google Play'de tonla var ama istediğim gibi değil. Onlarla kilitleyince ekranı açışta güvenlik ilkesi nedeniyle parmak izi kullanılamaz ekran şifresini girin diyor. Parmak iziyle açılabilecek widget bilen var mıdır ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

telefonda parmak izi varsa zaten kilit ayarlarında parmak izi seçeneği vardır

widget ne işe yarayacak anlamadım?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

Arrow launcher kullaniyorum, kendisinde var bu ozellik

Cift tıklayıp kapama dalgasi da var

black implies white, self implies other, life implies death.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Öneriler için teşekkürler. @Florenzi dedğim o değil hocam.

Widget kullanmamın sebebi araba kullanırken vs telefonu tek elle kilit tuşunu kullanmadan kilitleyebilmek. Ancak widget ile kilitleyince sonraki sefer ekranı açmak isteyince parmak izi ile açma devredışı kalıyor ve ekran pin şifresini girin diyor. Umarım anlatabilmişimdir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek

Greenfy ın akıllı kilit sistemi var hocam, menüden onu ayarlayınca widget ile kitleyince parmak izi sorun çıkarmıyor. Hatta ben ana ekran tuşuna uzun basınca kapanmayı ayarladım, tavsiye ederim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    h2so4 bunu yazdı

Greenfy ın akıllı kilit sistemi var hocam, menüden onu ayarlayınca widget ile kitleyince parmak izi sorun çıkarmıyor. Hatta ben ana ekran tuşuna uzun basınca kapanmayı ayarladım, tavsiye ederim

Teşekkür ederim Greenify işimi gördü. 

Toplam Hit: 685 Toplam Mesaj: 7
android