Android Klavye Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Merhaba mürid(e)ler, bir klavye arıyorum özelliği şu olmalı. Mesela klavye türkçe karakterli olacak ama aynı buton üstünde başka bir alfabe harfi de olacak.  yani bir klavye üstünde iki alfabe olacak. aşağıdaki resme bakın mesela aşağıdaki resimde rusça alfabe var klavye üzerinde ki simgeler yerine o rusça harflerin türkçe karşılığı olsun istiyorum. Böyle bişey var mı? yoksa da androidci biri yapsın güzel bişi tutar :D :D :d 

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Merhaba mürid(e)ler, bir klavye arıyorum özelliği şu olmalı. Mesela klavye türkçe karakterli olacak ama aynı buton üstünde başka bir alfabe harfi de olacak.  yani bir klavye üstünde iki alfabe olacak. aşağıdaki resme bakın mesela aşağıdaki resimde rusça alfabe var klavye üzerinde ki simgeler yerine o rusça harflerin türkçe karşılığı olsun istiyorum. Böyle bişey var mı? yoksa da androidci biri yapsın güzel bişi tutar :D :D :d 

swiftkey ile kendi temanı yapabiliyorsun. yap klavye boyutunda bir resim, at arkaya tema olarak :)

denemedim ama mantık olarak tema yapabildiğin başka bir klavye programı varsa onla da olur.

NoktaliVirgul tarafından 26/Kas/17 22:27 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

swiftkey ile kendi temanı yapabiliyorsun. yap klavye boyutunda bir resim, at arkaya tema olarak :)

denemedim ama mantık olarak tema yapabildiğin başka bir klavye programı varsa onla da olur.

swift key3 gün kullandım çok hoşuma gitmedi ama bu arkaya rsim atma muhabbeti çok iyi çok pratik fikir hocam :)   bulamazsam eğer bunu yaparım :)

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

up olsun 

next next next install
Toplam Hit: 1440 Toplam Mesaj: 4
klavye türkçe türkçe rusça farklı alfabe iki aynı anda