Android Oyunum Yayında .

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutrakan_d
    tutrakan_d's avatar
    Erkek

h0rtl4kk : sticker değiştirmede arabanın meshini dupplicate ettim biraz büyüttüm ve arabanın texture map ina stickerları ekledim öylece oldu başka yolları da var ama (decal gibi) fazla performansa mal oluyor. mantıklı gelmedi.

baristbt : demekki yanlış anlaşıldık kardeş. ben yazdıklarımda gayet samimiydim hernekadar sen bunu sorgulama lüksüne sahip olmasan da siliyorum  rahat ol, gerek polemiklere filan. sadece arada canım sıkıldıkça girer bakardım Tahribata desteği olabilir demiştim ama ne ala. Frekans değiişik gelemem böyle şeylere. Selametle ..

Modlardan ricam postu silermisiniz ..

tutrakan_d tarafından 15/Haz/16 02:01 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

şunada çok tavım "Uzun denilebilecek suredir Tahribattayım çok fazla aktif sayılmam sadece okurum."

kim kardeş bu uzun süredir tahribatta olup çok fazla aktif olmayanlar. toplam 500 loginin var. 2011 şubat üyesisin.

açık açık yaz bari reklam için açtım destek olurmusunuz işte ilk oyunum nasıl olmuş filan. 

okuyosun aktifsin "Tahribat camiasında paylaşıyorum (paylaşmak yasaksa affola Mod lar, konuyu siliniz.)" bunu kuruyorsun.

yok abi gece gece samimi gelmedi. sevgiler.

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h0rtl4kk
    h0rtl4kk's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun.

Sticker ekleme işleminde arabanın texturesinimi değiştiriyorsun ?

h0rtl4kk tarafından 15/Haz/16 01:40 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

şunada çok tavım "Uzun denilebilecek suredir Tahribattayım çok fazla aktif sayılmam sadece okurum."

kim kardeş bu uzun süredir tahribatta olup çok fazla aktif olmayanlar. toplam 500 loginin var. 2011 şubat üyesisin.

açık açık yaz bari reklam için açtım destek olurmusunuz işte ilk oyunum nasıl olmuş filan. 

okuyosun aktifsin "Tahribat camiasında paylaşıyorum (paylaşmak yasaksa affola Mod lar, konuyu siliniz.)" bunu kuruyorsun.

yok abi gece gece samimi gelmedi. sevgiler.

Adam haklı netekim.

Oyun oynamayı sevmem. Oyun oynayanı da sevmem. Ama emek vermişsin, birşeyler çıkarmaya çalışmışsın. Bunu takdir ettim konuyu açan müritcan. Ancak Truvanın çorum şivesinde ki gibi ''destekleyin beni, destek istiyorum sizden'' deseydin ne olurdu amk.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Emegin icin tebrikler .

Baristbt sende haklisin hocam..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek