Android Reklam Engelleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Merhaba muridler,

Telefonda kullandigim bir klavye var touchpal diye. Kullandigim en iyi klavye benim icin. Baska bi suru klavye denedim fakat bole birsey bulamadim.

Klavyenin kotu yani hangi ekranda olursaniz olun telefona tam sayfa videolu yada resimli reklam basiyor. Kapatamiyorumda reklam gondermesini. Buna bi cagre var mi? Premium hesabi alirsak reklam kalkiyormus. Premium apk indirecektim fakat arada bankacilik islemleri yapiyorum indirdigim apk icinde ne var bilmiyorum.

Klavyenin benim icin en onemli ozelligi, kelime dogrulama. Gunluk olarak hem ingilizce hemde turkce yazisitigim icin tek tusla kelime dogrulamayi kapatip turkce yaziyorum daha sonra ingilizceye gecince kelime dogrulamayi aciyorum. Bunu baska klavyelerde 3 4 tane menuye girerek ac kapa yapabiliyorum. Diger bir ozelligi kelime dogrulamasi cok iyi.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Root atıp lucky patch yükle, reklem servislerini kapat. Reklam için ayrılan alan kalıyor ama reklamı kapatıyor. 

Errare Humanum Est
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h0rtl4kk
    h0rtl4kk's avatar
    Erkek

Uğraşırım dersen uygulamayı decompile edip reklam kodlarını kaldırıp tekrar compile etmeyi deneyebilirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

fiyati ne kadar bilmiyorum ama garanti olsun diyorsan premium almani tavsiye ederim. Olur da bilgilerini kaptirirsan yazik olur.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 1286 Toplam Mesaj: 4
reklam klavye engelle