Android Sim Kartlı Gpsli Ucuz Saat Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Merhabalar bir personel takip için projede kullanmak üzere çoklu adette 

simkartlı 

min 3g

gpsli 

şarjı bir gün gidebilen 

ekstra olarak darbe su geçirmez özellikleri olabilir fiyatı artırabılır android akıllı saat aramaktayım.

500 tl civarına cıkmayı acıkcası cok düşünmüyorum o fiyat ayarlarında takip cihazları var ; 500 tl civarına cıkdığı zaman 100 tane android telefon  alıp iş sırasında zorunlu olarak bunu almalarını söyleyebilirim.

alcatelin pet tracking cihazı var cok guzel ve de cok uygun fakat web servisi yok yalnızca android / ios uygulama erişimi var. 

aliexpress te de var da ithalatta imeı mevzuları nasıl bılmıyorum. yıne ornek cıhaz olup uygulama gelıstırmelerı yapılması gerekıyor 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

yok mu * 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanereis
    efsanereis's avatar
    Erkek

SENTAR V80-TD-02 GPS-Telefon olarak aratır mısın. Benim bildiğim bu var.

Yüce ALLAH Türkü korusun ve yüceltsin....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

çocuğa saat alacağım çocuk takip vs xiaomi alacvağımda imei atabilirmik ona?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

kesinlikle wicky markasından uzak durun 

çin aliexpress dealextreme sitelerinden de uzak durun imei problemi var 

bunların düzgün çalışanı en ucuzladı Alcatel movetime serisi ama onlar bile kanser edebilir

çok büyük problem nefret ede ede sattım yıllarca hepsinde her üründe de problem çıktı 

tek sıkıntısız seri apple watch ve Samsung gear s3 ve sonrası onlar da hem pahalı hemde ya şebeke yok yada Türkiye de çalışmıyor 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

çocuğa saat alacağım çocuk takip vs xiaomi alacvağımda imei atabilirmik ona?

bana da lazım bundan. ortalık oc dolu kimseye güvenemiyorum, deri altı çipi daha mantıklı fakat anne bıy bıy edince saat fikrine döndük mecburiyetten...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

bende alcam fakat cogu arkadasım hepsibuarada n11 ürünlerinden aldı gpsler aptal aptal calısıyor gecende arastırdım su urunu buldum ama trye getirmesi ayrı bi dert fiyatı ayrı bi dert imei işletmek ayrı bi dert :) kendilerine ait sim kartlarıda var ama aylık 80₺

https://www.doki.com/pages/dokipal

cybermole tarafından 18/Eyl/19 03:16 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

bunların düzgün çalışanı en ucuzladı Alcatel movetime serisi ama onlar bile kanser edebilir

çok büyük problem nefret ede ede sattım yıllarca hepsinde her üründe de problem çıktı 

tek sıkıntısız seri apple watch ve Samsung gear s3 ve sonrası onlar da hem pahalı hemde ya şebeke yok yada Türkiye de çalışmıyor 

alcatelde web servıs yok 

samsung gear verme taraftarı degılım acıkcası personel dedıgım , tamır bakım elemanları ,saatlerın harcanabılır olması gerekıyor 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Bende wiky var.

gps olayını çözdü gibiler.. fakat konumu bazen GPS yerine WİFİ ve LBS olarak aldığı için sapma oluyor ki bu çocuk saatlerinde hepsinde mevcut

ayrıca saatler 2g.  GPS e düşmesi zor oluyor ama genel anlamda 50 m 200 m sapma ile devam ediyor.

dayanıklılığa gelince  suyun altına sokarsan su alıyor , toza karşı iyi , şarjı 1 gün çok rahat gidiyor.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 1073 Toplam Mesaj: 9
android saat