Android Tablet Veri Kurtarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsDayGoesBy
    AsDayGoesBy's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Elimde samsung note 10.1, android 4.1.2 tablet var. Silinmiş bazı dosyaları kurtarmam gerekiyor. Sd kart takılı değil, dosyalar cihazın dahili belleğinde. Tablette bilgisayara bağlanma için ortam cihazı(mtp) olarak seçeneği var, dolayısıyla yığın bellek(mass storage) olarak gösteremiyorum, dolayısıyla bilgisayara yüklediğim veri kurtarma programları göremiyor.

Bir fikri, tecrübesi olan paylaşırsa sevinirim..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ben geçen önceki verilere getireyim derken içindekileride sildiydim amkz :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Herhangi bir linux distrasundayken bağla telefonu, windows un göremediği formatları görür. Sonra testdisk gibi bir yazılımla verileri kurtar.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsDayGoesBy
    AsDayGoesBy's avatar
    Erkek

Wondershare Dr.Fone for Android programı ile 10 saat taramadan sonra kurtardım. teşekkürler

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

android veri kurtarma

android data kurtarma

android silinen dosya

iphone silinen dosya kurtarma

ios silinen dosya kurtarma

Program ise yaradi,  geribildirim için tesekkurler hocam.  arayan kolay bulsun diye ekledim yukardakileri. ayni programin ios icin olani da var bu arada

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

cizik

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    AsDayGoesBy bunu yazdı

Wondershare Dr.Fone for Android programı ile 10 saat taramadan sonra kurtardım. teşekkürler

bu program baya övülüyordu :) ios için arkadaşın şeylerini kurtaramadık ama yine de iyiymiş :))

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 1912 Toplam Mesaj: 7