Android Tableti Sadece Cocuklar Icin Ayarlama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selam arkadaslar

Cok kullanmadigimiz bir tablet var (samsung galaxy bilmem ne). Ben bu tablete sadece bir iki tane uygulama kurmak istiyorum onun disinda ne internete giris özelligi ne oyunlar, ne google play, ne fotograf-video cekme vs olmayacak. 

Bu tarz bir seyi nasil yapabilirim? Bunla ilgili bir rom var mi? 

Ya da ebevyn kontrolü gibi seyler buna olanak sagliyor mu?

Ne yapmak istiyorsun diye soranlar icin; icine sadece resimli cocuk kitaplari eklemek istiyorum, normal cocuk kitaplari bulmak baya sikintili oluyor o yüzden pdf ile cözebilecegimi düsünüyorum ama onun haricinde hic bir sey olmasin istiyorum tablette.

Kücük cocuklar icin resimli pdf'leri de paylasirsaniz süper olur. Hatta interaktif kitaplar da olabilir. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam samsung cihazlarda gömülü çocuk modu var bende samsung t700 var onda da var bu mod , çoğı işlevi kısıtlıyor

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/cocuk-modu-nasil-kullanilir/

burada desteklenen model muhabbetine takılma çünkü yazı güncel değil ama çoğu cihaza eklediler bu özelliği

ekranı aşağı kaldırdığında orda çocuk modu yada kids yazıyorsa kullanabilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Galaxy tab a diyor modeline 

Android 7.1.1 varmış. 

Senin dediğin item yok. Acaba android versiyonu mu güncellemek gerel

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    metalati bunu yazdı

bunun ise yarayacagini sanmiyorum hocam. Ben kameranin galerinin ivir zivir her seyin kaybolmasini sadece kitap okuma uygulamasinin olmasini istiyorum.

Ya bunla ilgili özel bir rom vardir ya da ebeveyn ayarlari gibi bir seyler olur istedigim her seyi ac-kapa yapabilirim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    metalati bunu yazdı

bunun ise yarayacagini sanmiyorum hocam. Ben kameranin galerinin ivir zivir her seyin kaybolmasini sadece kitap okuma uygulamasinin olmasini istiyorum.

Ya bunla ilgili özel bir rom vardir ya da ebeveyn ayarlari gibi bir seyler olur istedigim her seyi ac-kapa yapabilirim.

var içinde hocam

ben kullanıyorum cok ıyı calısıyor

ister magazayı tamamamne kapat istersen her yukleme istediginde bildirim alıyorsun onay verırsen yuklenıyo

cok kullanıslı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoker
    smoker's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Selam arkadaslar

Cok kullanmadigimiz bir tablet var (samsung galaxy bilmem ne). Ben bu tablete sadece bir iki tane uygulama kurmak istiyorum onun disinda ne internete giris özelligi ne oyunlar, ne google play, ne fotograf-video cekme vs olmayacak. 

Bu tarz bir seyi nasil yapabilirim? Bunla ilgili bir rom var mi? 

Ya da ebevyn kontrolü gibi seyler buna olanak sagliyor mu?

Ne yapmak istiyorsun diye soranlar icin; icine sadece resimli cocuk kitaplari eklemek istiyorum, normal cocuk kitaplari bulmak baya sikintili oluyor o yüzden pdf ile cözebilecegimi düsünüyorum ama onun haricinde hic bir sey olmasin istiyorum tablette.

Kücük cocuklar icin resimli pdf'leri de paylasirsaniz süper olur. Hatta interaktif kitaplar da olabilir. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fullykiosk.singleapp

Tiryakinim, tiryakinim..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Huawei'nin kendisinde vardi. Aynısı samsungda da vardır. Kids mode va olarak.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

illa famıly lınk e bak

http://profil.gittigidiyor.com/kady
Toplam Hit: 677 Toplam Mesaj: 9
tablet kisitlama