folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Android Telefonda Mail Grubu Olayı ?

Android Telefonda Mail Grubu Olayı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Merhaba müridler, kurumsal mailimi telefona kurdum  ve gmail in kullandığı uygulama ile aynı yerden bakıyorum maillere. Birine mail göndereceğim atıyorum o mail 1 gruba daha gidecek ve ben bunu pc den atarsam  mesela  " toplu " yazınca mail adres kısmına direk toplu mail grubu geliyor içindeki 15 kişi otomatik oraya ekleniyor. Bunu telefonda yapabiliyor muyuz? bulamadım bir türlü.

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

gmail ara yüzü ile sizin kişi listeniz (address Book) ile senkronize olmadığı içindir. (aslında gmail arayüzünü kullanıyorsun ama veri outlooktan gidip geliyor, maillerinizin outlook üzerine kurulu olduğunu varsayarak söylüyorum)

https://support.office.com/tr-tr/article/ki%C5%9Fileri-outlook-ve-google-gmail-aras%C4%B1nda-aktarma-12034a90-acbd-4dd4-87db-946815cf55cb

Ama ayarlada bi bak istersen kişi listesini senkronize et vb bi seçenek olabilir. Eğer mail kurulumu yapan izin verdiyse çekebilir. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

gmail ara yüzü ile sizin kişi listeniz (address Book) ile senkronize olmadığı içindir. (aslında gmail arayüzünü kullanıyorsun ama veri outlooktan gidip geliyor, maillerinizin outlook üzerine kurulu olduğunu varsayarak söylüyorum)

https://support.office.com/tr-tr/article/ki%C5%9Fileri-outlook-ve-google-gmail-aras%C4%B1nda-aktarma-12034a90-acbd-4dd4-87db-946815cf55cb

Ama ayarlada bi bak istersen kişi listesini senkronize et vb bi seçenek olabilir. Eğer mail kurulumu yapan izin verdiyse çekebilir. 

hocam gmail şart değil kullandığım xiaomi telefonun kendi mail uygulaması da var ayrıyeten mymail app i de var hiç birisinde görünmüyor. Kurulumda falan kişi senkronu aktif görünüyor.

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

up olsun.

next next next install
Toplam Hit: 2035 Toplam Mesaj: 4
grup mail liste mobil toplu kişiler