Android Uygulama İçin Gerekenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

android uygulama geliştrmeyi değişik şeyler denemeyi düşünüyorum ama bilgi sıfır.. sizce ne gerekir ne yapılır hangi programlarlar vardır.. tavsiyeleriniz var mı ?

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar ne gerekir bende öğrenmek istiyorum. Benim programlama bilgim var olayın mantığını biliyorum. Vbasic'te f5 ti galiba çalıştır deyince çalışıyodu Android için ne var? 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Hocam phonegap smartface gibi işlere girmeyiniz. Java SE iyi ogren ilk başta OOP önemli. Daha sonra gelecegiyazanlar'dan devam edebilirsiniz. Bende öğrenme asamasindayim. 

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

hop deyipte dunyaya açılalım demiyoz ki hani bırkalamalık program önerin diyorum bilen kullanan varsa diye :D

Evrim içi mürit..laugh is live..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fismail
    fismail's avatar
    Erkek

Hocam Java ogrenmeye calisarak baslayabilirsiniz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

çılgın çocuk iso, tbtyi coşturuyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

hocam programlama seviyenizi söylemeniz gerekiyor başta bu soruya mantıklı cevap verilebilmesi için.

eğer başka bir ortamda daha önce bir şeyler geliştirdiyseniz hemen şimdi android studio'yu indirip kurarak sonrasında https://www.udemy.com/android-studio-ile-uygulama-gelistirme-egitimi-1/ linkini de takip ederek kendinizi geliştirebilirsiniz. 

Ha eğer hiç deneyiminiz yok ise yukardaki yöntemden bi şey anlamayabilirsiniz. öncelikli olarak c programlama öğrenmenizi tavsiye ederim. bunla ilgili de tonla türkçe kaynak var video serisi var. 

sonrasında nesne yönelimli programlama için c++ öğrenmeniz gerekecek. Sonra da yukarıdaki link yardımıyla android.

Ben de öğrenmeye çalışıyorum. derya deniz işler bunlar. disiplinli azimli olmak gerekiyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=3iE_ZxBB-tc&index=1&list=PL9qDMO9EzLX25NTHm0q7svKLx__OZY8-e

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
Toplam Hit: 1370 Toplam Mesaj: 8
android