Android Ve Sorunlarım (Galaxy Tab)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar 2 gun önce 2nci el samsung galaxy tab aldım. içinde android 2.2 yüklü.. ve sorunlarıma geleyim

bundan önce iphone kullanıyordum ve appstoreden indireceğimiz indiriyorduk..

şimdi galaxy tab da sanırım android market olayı var buradan bişeyler indirmek istediğimde üye ol dedi zaten gmail hesabım vardı oturum açtım fakat bu sefer de bu hesapla ilişkilendirilmiş bir android cihaz bulunamadı diyor ve kalıyor.. çözümlerini baya araştırdım bu sorundan şikayetçi çok insan var ve kimse sorununu düzeltemedi sanırım.. bilen arkadaşlar yardımcı olursa cok sevineceğim benim için market vs önemli değil ama sonucta orada güzel yazılımlar var ve benım ıcın en önemlisi whatsapp uygulaması onu appmarketten indirdim ama kullanımını başaramadım yardımcı olursanız sevinirim.

bu cihaz sanırım turkcellden alınmış onun uygulamaları var benım hattım vodafone 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeg392
    zeg392's avatar
    Erkek

Selam dostum sana vereceğim linkteki siteden indireceğin marketle sorunsuz istediğin uygulamayı ve oyunları indirip kulanabilirsin üçretli uygulamalarıda üçretsiz yükleyebilirsin :) http://www.applanet.net/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

saol dostum kurcalayım bakayım umarım bişeyler yaparım .. ayrıca konuyla ilgili ek bilgisi olanlar bilgilerini yazarsa cok makbule gececek

Toplam Hit: 1246 Toplam Mesaj: 3