Android Whatsapp Mesajlarını İphone Aktarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Arkadaşlar android de kayıtlı whatsapp yazışmalarını en kolay iphone nasıl aktarabiliriz? Bi tanıdık rica etti yeni iphone almış whatsapp ı komple aktarmak istiyor. Biraz önden araştırma yaptım biraz meşakkatli duruyor. İphone daha önce kullanmadım. Aynı olayı yaşayan oldu mu?

Syntax error..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iphone'daki Whatsapp'ta yedek kısmında sohbetleri Android'e taşı bölümü var. Tam tersi Android'tede olması lazım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Selamlar,

iOS'ten Android'e taşı sadece Samsung cihazlar için geçerli, maalesef henüz tam tersi mevcut değil.
    Transferi sorunsuz yapan tek uygulama Wondershare MobileTrans. Normalde ücretli ama benim hesabım var, PM atarsan yardımcı olayım hocam.

Hatta tüm dataları da aktarabilirsin Move to iOS yerine.

Twitter: @CanKirca
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı

Selamlar,

iOS'ten Android'e taşı sadece Samsung cihazlar için geçerli, maalesef henüz tam tersi mevcut değil.
    Transferi sorunsuz yapan tek uygulama Wondershare MobileTrans. Normalde ücretli ama benim hesabım var, PM atarsan yardımcı olayım hocam.

aklimda olsun

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    CanKirca bunu yazdı

Selamlar,

aklimda olsun

Senin yerin ayrı.

Twitter: @CanKirca
Toplam Hit: 651 Toplam Mesaj: 5
android iphone iphone whatsapp