Android Yazılım Güncelleme?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ChelicK
    ChelicK's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, içerisinde Android v1.5  olan Dell Aero telefon var: http://www.gsmarena.com/dell_aero-3248.php

Telefon upgrade edilebiliyormuş, ben Android 2.1 veya 2.2 versiyonunu kurmak istiyorum fakat telefon içerisinde sistem yazılımını güncelle diye bir seçenek yok. Nasıl yapacağım konusunda fikirlerinizi bekliyorum. Dell'in kendi web sitesinde Android 2.1 versiyonunun dosyaları varmış bunlar telefona nasıl kurulabilir? Dosyalar şu adreste: http://opensource.dell.com/releases/aero/2.1/

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, kime iyilik yaptıysan ondan koru kendini. (Mehmet Akif Ersoy)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

telefon  bilgisayar bağlantısını kuracak bi pro varmı ( nokıa suıte veya  samsung kies) gibi ? dell in sitesinde

http://support.dell.com/support/topics/global.aspx/support/aero/dell_aero?c=us&cs=19&l=en&s=dhs

matematik24.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ChelicK
    ChelicK's avatar
    Erkek

Telefonun kutusundan bir cd çıktı, içindeki programı kurdum fakat sistem güncellemesi yapmıyor, sadece pc ile senkronizasyonu sağlıyor.

Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, kime iyilik yaptıysan ondan koru kendini. (Mehmet Akif Ersoy)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hoca at onu çöpe gitsin ya :)

Standard battery, Li-Ion 1000 mAh

bu nedir ya ?

Bi de android cup cake var ya ona yazılım yoktur hacım hic sanmıyorum

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

eğer dellin sitesinde sağladığı dosyalar içerisinde rom varsa odin gibi bi programla yeni romu kurabilirsin., ama bu işlem telefonunu garanti dışı bırakır yasal yollardan güncellemeyi bulmak lazım.

http://kocaer.me
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

kendi sitesinde güncel sürümü yayınlaycak yada destekleyen programlar kies veya pc suite gibi programı olcak onu acıp android güncellemesini sorucak sende o program vasıtasıyla yaptırırsan garanti dışı kalmaz hocam. o yok diyorsan netten odin tarzı programlarla yaparsın garanti dışı bırakır güncellemede değilde rom kurarken root yapman gerekiyor bu garanti dışı bırakıyor fakat bi yolla garantiden kurtabiliyorsun anlatması burda uzun.

kolay gelsin tekrardan

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ChelicK
    ChelicK's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı:
    -----------------------------

hoca at onu çöpe gitsin ya :)

Standard battery, Li-Ion 1000 mAh

bu nedir ya ?

Bi de android cup cake var ya ona yazılım yoktur hacım hic sanmıyorum

-----------------------------
    O kadar kötü mü telefon halbuki güzel özellikleri var ama zannedersem dell in ilk çıkardığı Android telefon olduğu için versiyonu eski ve biraz yavaş çalışıyor yeni Android sürümünü kurarsanız telefon coşar gibime geliyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ChelicK
    ChelicK's avatar
    Erkek
    Sağolun arkadaşlar ben bu odin programını bir arastirayim, bu arada başka fikri olanlardan da yardım bekliyorum :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kaç para verdin sen buna ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ChelicK
    ChelicK's avatar
    Erkek

MediaMarkt'ta 398 TL'ye satıyorlar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yuh o kadar etmez ya

Toplam Hit: 1951 Toplam Mesaj: 11