Ankara Araç Kiralama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Ankara havalimanından 8 günlüğüne araç kiralamak istiyorum fakat hangi firmanın yorumlarına ve sikayetvar sayfasına baksam birçok mağduriyet ve memnuniyetsizlik söz konusu. Fiyat performans olarak tavsiye edebileceğiniz sigorta kapsamı geniş olan, üzmeyen bir firma var mı ? Ekstra çocuk koltuğu lazım ve görece biraz geniş bagajı olmalı. İki bavul ve iki tane çocuk arabası sığacak. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek

Bana da istanbulda kredi kartı talep etmeyen kiralama yapan bildiğiniz bir yer varsa lazım. 

Şahıs ta olur şirkette. 

Hatta uygun fiyat olursa 2-3 aylık bile kiralarım. onun dışında genelde her hafta 2-3 gün kiralıyorum.

Kredi kartı talep etmeyen dememin sebebi kartım yok. Kullanmıyorum. 

imza.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

Ankara havalimanından 8 günlüğüne araç kiralamak istiyorum fakat hangi firmanın yorumlarına ve sikayetvar sayfasına baksam birçok mağduriyet ve memnuniyetsizlik söz konusu. Fiyat performans olarak tavsiye edebileceğiniz sigorta kapsamı geniş olan, üzmeyen bir firma var mı ? Ekstra çocuk koltuğu lazım ve görece biraz geniş bagajı olmalı. İki bavul ve iki tane çocuk arabası sığacak. 

Ben yıllardır avisten yada enterprisedan araç kiralıyorum şimdiye kadar sorun yaşamadım. her seferinde en yüksek sigortalama bedeli ne ise onu ödedim.

Sorun tabiki yaşadım ama hep çözüme kavuştu.

Enterpriseta kabak lastikli araba verdiler ben ilk fren yaptığımda farkettim, geri dönüp aracı değiştirdim.

Aviste lastik patladı, farım taştan kırıldı ama yazılı beyan vermem yeterli oldu ekstra bedel çıkmadı(ekstra sigorta yaptırdığım için).

1 tane egea clio farı 8 bin 10 bin arası fiyat değişiyor. Ekstra 2 bin lira verip kendimi korumak bence önemli.

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

Sanki bu işi yapan bir murid vardı ankarada ama nickini hatırlayamadım şimdi

om mani padme hum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

https://elitcarrental.com/ bir konusun derim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delinetci
    Delinetci's avatar
    Erkek
    Bonibon bunu yazdı

Sanki bu işi yapan bir murid vardı ankarada ama nickini hatırlayamadım şimdi

@DanqerLine ama hala kiralama yapıyor mu bilmiyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Rentgo öneririm

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
Toplam Hit: 896 Toplam Mesaj: 7
rent a car rent a car