folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ankara Batıkent Turknet Kullanan Var Mı?

Ankara Batıkent Turknet Kullanan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Taahütüm dolmuş ttnet'de. 20 tl geçirmişler fazladan. Bu merete geçecem ama korkuyorum. Var mıdır aramızda kullanan kardeşimiz ? Kaç gün internetsiz kalırım ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Hız tabi düştü son zamanlar, ankarada nasil bilmem ama beğenmezsen çıkarsın zaten.

Eğer referans link lazımsa bunu kullanabilirsin ikimiz de faydalanabiliriz

https://turk.net/arkadasini-getir/GFM96WP33HRP/

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Hocam superonline fiber yok mu oturduğun yerde?
    Neresindesin batıkentin?

The Beginning and The End.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    CenkSertoz bunu yazdı

Hocam superonline fiber yok mu oturduğun yerde?
    Neresindesin batıkentin?

yok hoacm ya. çekmiyorlar dublex ev. çok uğraştılar da sitedekiler olmadı. :/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Yenimahalledeyim batıkente yakınım. Bağlatalı bir ay oluyor sıkıntı yaşamadım daha 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

izmirdeyim bende baya düşündüm s.o 50 fiberden sonra ama. Şimdi iyiki geçmişim diyorum.

80 ödüyordum 59 a düştü fatura birde her ayın 14 15 gibi 16mbite düşüyordu zaten.

Çok nadir hat üzerinden aldığından kopmalar olabiliyor. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

2-3 gün önce bağlandı hattım. 

2 hafta önce belgeleri yollamıştım. Açmaları biraz sürdü. Sonra mesaj geldi geçtiniz filan diye işte. 

Kredi kartım olmadığı için AC51 modemi kendim 300 tl ye dışardan aldım. 

Mesaj geldiğinde wan ayarlarını yaptım. Modem direk gelen bağlantıyı adsl olarak gördü. 11 mbit hız verdi. İlk başta kurarken biraz uğraştırdı ama. Kendi kendime düdüklendik arkadaş adsl veriyorlarmış dedim. Sonraki gün mesaj geldi. Yüksek hızlı modem ayarlarınızı yaptık vdsl modem olmadan kullanamazsınız diye. Eve geldim. Yine aynı 11mbit. Dedim modeme boşa para verdik arkadaş bir de dalga geçiyorlar. Neyse bu akşam dışardaydım. Evdekiler internet gitti dedi. Kendi kendime dedim ki aha kopmalarda başladı, ttnet akn li filandı ama kopmuyordu dedim. Eve geldim bir de ne göreyim wan ayar kısmında vdsl yazıyor gelen bağlantıya. :D Bi gülümsedim. Ayarları yaptım tekrar. Speedtest e girdim 33 Mbit dedi. Aşırı sevindirik oldum. Sonra 15 GB ı 1 saatte indirdim. Tüm videoları 1080p de izledim. İlk defa internet kullandığımı hissettim. Helal olsun adamlara, inşallah bozulmaz. :)

Toplam Hit: 2590 Toplam Mesaj: 7
turknet ttnetnedebüyüksikici johnysinsttnet