folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ankara İçin Yardımcı Olabilecek Var Mı?

Ankara İçin Yardımcı Olabilecek Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

Selamlar,

Ankarada düğünüm var 24 ağustosta. Kiralık şöförlü araç,davul zurna gibi ihtiyaçlarım var. Bu işleri yapan tanıdığı olan var mıdır?

Ankarayı hiç bilmediğim için yardım gerekiyor.

Konuyu doğru yere açmışımdır umarım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

kiralık şoförlü araç kuzen ayarlar firması var ama davul zurna işi zor hangi yöre çalacaklar 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

kiralık şoförlü araç kuzen ayarlar firması var ama davul zurna işi zor hangi yöre çalacaklar 

araç için kuzenin numarası varsa konuşayım hocam. Yöre çok öenmli değil ya ankara havaları halay falan olsa yeter.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Düğün ne zaman ? Geçen kuzenimin düğününde biri vardı Çorumdan gelmiş adamlar zurnacı bombaydı istersen bi numarasını isteyim konuş ankaraya gelirlermi falan

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek
    rushOut bunu yazdı

Düğün ne zaman ? Geçen kuzenimin düğününde biri vardı Çorumdan gelmiş adamlar zurnacı bombaydı istersen bi numarasını isteyim konuş ankaraya gelirlermi falan

24 Ağustos hocam. Sadece evden alma için çorumdan gelmesi biraz saçma olabilir. Ama numarayı alayım hocam konuşayım. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

Hocam benim düğünde dayım kapıp gelmişti o yüzden tam adres (veya tel) veremiyorum ama Ulus Samanpazarı civarında varlari sokakta ellerinde davul zurna beklerler, amele pazarı gibi, gider pazarlık eder alır gelirsin. O şekil yardımcı olacak biri varsa aklında olsun. Düğün nerede ve hayırlı olsun şimdiden ;)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı

Hocam benim düğünde dayım kapıp gelmişti o yüzden tam adres (veya tel) veremiyorum ama Ulus Samanpazarı civarında varlari sokakta ellerinde davul zurna beklerler, amele pazarı gibi, gider pazarlık eder alır gelirsin. O şekil yardımcı olacak biri varsa aklında olsun. Düğün nerede ve hayırlı olsun şimdiden ;)

Çankaya civarında hocam bir bakarım en kötü oraya, teşekkür ederim:)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

adres ver postalayım davulcu zurnacı :)

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 721 Toplam Mesaj: 8
davul kiralık araç zurna