Ankara İngilizce Kursu Arıyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emminn
    emminn's avatar
    Erkek

beyler ankarada 2 ay boyunca yazın gidebileceğim en iyi sekilde ingilizce ögrenebileceğim kurs neresidir.. bilen var ise yardımcı olursanız sevinirim müridler :)

ModS: konuyu doğru yerlere açalım

ne kadar civata varsa okadar da somun var..!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    2 ayda anca starter ve elementary seviyelerini gorursun. Kursa gitmene gerek yok bunun icin setler vardir mutlaka internette. Onlara calis :-) Illa gidicem diyosan 5 kurluk kurslara git :|

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emminn
    emminn's avatar
    Erkek

bende 5 kurluk kurs düşünüyorumda şuan elementry seviye oldugumu düşünüyorum (gerçi sınav yapacaklar ama). şuanda 2 ve 3 ü alsam seneye yazda 4 5 alır bitiririm diye düşünüyorum ama 2 ayda 1 kur veriyolar onu yapcam gibi duruyor ama hangisi en iyi onu tam bilmiyorum. netten biraz araştıyorum ama sizlerede sorayım dedim

ne kadar civata varsa okadar da somun var..!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

emminn bunu yazdı:
    -----------------------------

bende 5 kurluk kurs düşünüyorumda şuan elementry seviye oldugumu düşünüyorum (gerçi sınav yapacaklar ama). şuanda 2 ve 3 ü alsam seneye yazda 4 5 alır bitiririm diye düşünüyorum ama 2 ayda 1 kur veriyolar onu yapcam gibi duruyor ama hangisi en iyi onu tam bilmiyorum. netten biraz araştıyorum ama sizlerede sorayım dedim

-----------------------------

hocam bilmediğim için soruyorum hangi seviyede olduğuna nasıl karar veriyorsun kıstasları nedir?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

çok para be kurslar . insan acıyor walla

git set al

elit ingilizce seti işini görür . çok daha az para ödersin

http://www.seslial.com/egitim-seti/elit-ingilizce-temel-ve-orta-seviye-goruntulu-egitim-seti

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

kesınlıke tömer

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

konuyu güncelliyorum . tavsiyelerinizi bekliyorum,yds tarzı olabilir veya kur tarzıdaalabilirim 

seviyem lise hazırlık gördüm baştan alabilirim 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
Toplam Hit: 1151 Toplam Mesaj: 7