folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ankarada CCNA Eğitimi Veren Kurumlar

Ankarada CCNA Eğitimi Veren Kurumlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jakufen
    jakufen's avatar
    Erkek

Temel bilgiye sahip olmama rağmen, CCNA eğitimi için, hem biraz pratik yapma, hemde sınav soruları acısından yardımcı olabilmesi amacı ile bir kursa gitmeyi düşünüyorum.

Ankara'da tavsiye edebileceğiniz bir kurum var ise çok makbule gececek.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Temel bilgiye sahipsen eğer ileri düzey cisco eğitimi al 100 saatlik. sürekli proje içinde olacağından pratik yönün gelişecektir. Bilge Adam kızılay şubede Sertaç hoca ya da Selda hoca yı tavsiye ederim.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

hocam gelişmeleri fiyatı eğitimi sıvaları falan burdan paylaşırsan merklı olanlar takip eder.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jakufen
    jakufen's avatar
    Erkek

Şu anda takip içerisindeyim bende, başlarsam bilgileri paylaşırım...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

bilge adam ankara şubesine başvur hocam. İstanbula falan geçeceksen yardımcı olurum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Alt yapin varsa CCNA icin kursa gitmene gerek yok. Alt yapi durumunu anlat sana recete yazayim :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

Ben buradan ders almadım; ama iyi olduğu söylenen bir yer:

http://www.ankailetisim.com.tr/

Anasayfasında test merkezi olmayı bırakacaklarını yazmışlar; ilginç...

Tüm Cisco sınavlarına kendim hazırlandım; not olarak düşeyim onu da...

Ek: http://www.ankailetisim.com.tr/ccnasss.html

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jakufen
    jakufen's avatar
    Erkek

Hocam anka cok pahalı yaw...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elkfatih42
    elkfatih42's avatar
    Erkek

ben academytech'e yeni başladım. ankarada fiyat olarak muhtemelen en uygunu burası. diğer kursları çok bilmiyorum ama burası genel olarak gördüğüm kadarıyla fena değil. zaten ücretinden dolayı burayı seçmiştim. ayrıca paket eğitimleri de var: CCNA+MCITP veya bilişim uzmanlığı dedikleri CCNA+MCITP+CEH gibi... bir görüşmeni tavsiye ederim.

bir düşüneyim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

ankarada ccna eğitimi veren bir kaç yer var bunlardan bir tanesi bilge adam bir diğeri academytech, bunların haricinde üiversiteleirn de sürekli eğitim merkezleri bu eğitimleri sağlıyor. bir örneği odtü sürekli eğitim merkezi... hepsinin kendisine göre artı ve eksileri var.

ancak bu konuda söyleyebileceğim kendimden yola çıkarak yaptığım bir analiz. eğer temel anlamda bilgin var ancak pratiğin yokas lab derslerinin fazla olduğu bir kurumu tercih edebilirsin. bu konuda belkide ankaranın en pahalısı olmasına rağmen bilge adamı tavsiye edebilirim çünkü ben daha önce bir kaçkez görüşmüştüm ve eğitimlerin içersinde yeterli olacağını düşündüğüm kadar lab uygulama dersleri var... zaten işin esas eğlendirici ve eğitici kısmı bu... ama yinede kurumla sözleşme imzalarken labları ekstra kullanım için pazarlık atmak güzel bir avantaj getirebilir. çünkü cisco yada pek çok diğer konularda lab çalışmaları daha üst seviylerin sınavlarınıda beraber getirecektir diye düşünüyorum.

Fırtına koparmaktır işim... Uzaklar Yolcusu
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jakufen
    jakufen's avatar
    Erkek

elkfatih42 bunu yazdı:
    -----------------------------

ben academytech'e yeni başladım. ankarada fiyat olarak muhtemelen en uygunu burası. diğer kursları çok bilmiyorum ama burası genel olarak gördüğüm kadarıyla fena değil. zaten ücretinden dolayı burayı seçmiştim. ayrıca paket eğitimleri de var: CCNA+MCITP veya bilişim uzmanlığı dedikleri CCNA+MCITP+CEH gibi... bir görüşmeni tavsiye ederim.

-----------------------------

Hocam eğitimleri almaya başlayalı ne kadar oldu?

İnternette ve ciscotr üzerinde yaptığım araştırmalarda acıkcası kimse academytechi tavsiye etmemekte...

Yeni ccna alanları ccna dersine sokuyorlar vs diyorlar...

Sen memnun musun?

Toplam Hit: 2411 Toplam Mesaj: 11