Anket : Bilisim Dergileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Anketi gorunce soyle bi dusundum de, adam akilli bilisim dergisi yok sanki, takip edenler neden ve hangi dergileri takip ediyor? Anket Bilişim dergilerini takip ediyor musunuz ? Evet 21% Hayır 79% Total Votes: 569 Eski Anketler Pencereyi kapat

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

96-97 de duzenli olarak bi cok biilisim dergisini takip ederdim. simdi dergiye gerek yok aradigin herseyi internetten zaten bulabiliyosun.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Ben duzenlı olarak chıpı takıp ederım. Baskada takıp ettıgım bır dergı yok. Her ne kadar ınternetten dergıdekı bılgılerın coguna ulasabılsekde dergıden okuması ayrı bır zevk verıyor. 

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

emreslmn bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben duzenlı olarak chıpı takıp ederım. Baskada takıp ettıgım bır dergı yok. Her ne kadar ınternetten dergıdekı bılgılerın coguna ulasabılsekde dergıden okuması ayrı bır zevk verıyor. 

-----------------------------

haklısın dergiden okumak gibisi yok :) bende bayadır sanırım 6 yıldır filan chip dergisi alırım 

Hatasız Kod Olmaz... :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SysTeMeRRoR gibi bende bilişim dergilerine internetteki kaynaklardan sonra ihtiyaç kalmadığını düşünüyorum.

ne kadar Bölüm Sonu Canavarı gibi oyunları inceleyen web siteleri olsada Level dergisine aboneydim birkaç ay önce.

Genel olarak oyun incelemesi yapıyor. Arka sayfalarında ise birkaç sayfa donanım inceleme bölümü var.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Ben oyungezerde alırım duzenlı olarak ama su son 2 aydır almıyorum :)

Dergı ıyıdır ya :) 

Örneğin gecen gun android uygulama konusunda dropbox ve turevlerı ıle ılgılı bırkac soru olmustu chıpte vardı detaylı ıncelemelerı puanlamaları.

Belkı netten bulunabılır ama kafama takıldıgında ordan bakmak hosuma gıdıyor.

Elle tutulur bı arsıv gıbı yanı :)

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Chip dergisine başka bir ilgim var nedense, asp çalışırken yazılı kaynaklardan, ilk incelediğim  asp scriptlerini chip dvdsinde bulmuştum :)

Twitter: @CanKirca
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

bende bilişim dergilerini az çok rakip edenlerdenim.aslında adam akıllı bilişim dergisi yok değil sadece hitap ettikleri kitle daha fazla user lara yönelik ve tabiki satış politikası. sonuçta belirli masrafları cıkarması gerekiyor oyüzden bir kaç sayıda bir kapakta hackerların el kitabı,hacker araçları,hackerların bilmemnesi gibi şeyler görüyoruz. gayet doğal karşılıyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Scientific American a üyeyiyim, IEEE Spectrum u da her ay okurum. Ayrıca Elector u konuları genelde iyi seçiyor, onu da kaçırmam pek. Keşke Popular Electronics Magazine de devam ediyor olsaydı da Altair 8800 gibi haberleri heyecanla okuyabilseydik..

http://yigitdemirag.com
Toplam Hit: 1390 Toplam Mesaj: 9