folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkteam
    turkteam's avatar
    Erkek

İnternette anketleri kamuoyu oluşturmak ve kamuoyunu yönlendirmek için kullandıklarını biliyoruz. Burada da yeni çıkan sistemlerde anket doldurarak ayda 10 $ - 100$ dolar arasında kazanabileceğimiz ifade ediliyor.

Bu konu hakkında genel bir bilgi sahibi olan var mı ? Başlangıçta 47 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

Uygun görürseniz adresi de daha sonra özelden paylaşabilirim.

Ev Yapacaksan Betondan, Kız Alacaksan Japondan Al..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

:)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

hergün anket gönderiyorlar fakat hiçbirine giremiyorsun dünyanın en saçma olayı hergün easy earn today diye geliyo ama bir türlü dolduramadım sürekli girince uygun değilsiniz tarzı birşey diyor

not: yaşımdan dolayı uygun değilsinizdir diye sandım bir de farklı yaş gruplarından denedim aynısı onlarda da geçerli kısacası yalan.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

paylaş bakem adresi özelden bi..merak ettim :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Titan titan titan... :|

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

hocam inanma yalan :)

yabanci anket siteleri var ama kendi ülkelerinde uyguluyorlar..

seni, beni niye ankete dahil etsin :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkteam
    turkteam's avatar
    Erkek

Şimdi anlaşma falan yapmış olabilirler diye düşündüm.. O yüzden sordum, madem aldatmaca hukuksal bir müdahale yapılamaz mı :)

Ev Yapacaksan Betondan, Kız Alacaksan Japondan Al..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

turkteam bunu yazdı:
    -----------------------------

Şimdi anlaşma falan yapmış olabilirler diye düşündüm.. O yüzden sordum, madem aldatmaca hukuksal bir müdahale yapılamaz mı :)

-----------------------------

sanmam. zorla satmıyor ürününü...sattıktan sonra garanti de vermiyor :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

para kazanmak için paramı ödeyecez boş ayak super teklif yeni adıyla napaloyna kaç senedir üyeyüm daha bi boh yok toplan 20 küsür bin puan var

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 1083 Toplam Mesaj: 9