Anlamalıydım..!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Anlamalıydım ben üzüldüğümde kılını kıpırdatmadan,
    sadece işin düştüğünde aramandan. ''N'aber , nasılsın'' lafının arkasına 
    ''Bir görüşelim mi ? ekleyememenden , anlamalıydım sevgisizliğini....
    ben , seni görmek için sınırlarımı zorlarken ,
    senin umursamamandan, alaycı konuşmalarından
    yada senden vazgeçerim diye korkup önüme bir parça yem atmandan anlamaylıdım.
    ben hayatta hiç kimseye bu kadar sabırlı 
    bu kadar mülayim davranmamıştım oysaki.
    severdim özgürlüğümü , asi olmayı , bir bardak suda 
    fırtınalar koparmayı ,kimseye hesap vermemeyi...
    bir bunları severdim birde seni sevdim....
    sevgilin değil sevdiğin olmayı istedim....
    ilk defa biri benden hesap sorsun istedim,bir açıklama beklesin.
     bu biraz açık değil' mi yada ''hayır bir yere gitmiyorsun,
    evde oturuyorsun''dan başka bir şeydi bu...
    Beni sorgula duygularımı sorgula istedim... olmadı....
    Ne kadar da kolaydım senin için , ne kadar da zahmetsiz...
    Tabiki bocalardın , emindin düzgün insan olduğumdan
    hayatında hiç karşına çıkmamış kadar düzgün ,
    emindin seni çok sevdiğimden ve düşündüğümden;
    öyle olmasa idi her prpbleminde beni ararmıydın ?
    Nedenleri , niyeleri merak etmedim.İnan hiç etmedim...
    Bu kadar sevgisizliğin'de seni nasıl bu kadar sevdim , onu merak ettim.
    benim için ne düşündüğünü ,beni nasıl gördüğünü ,
    sendeki beni merak ettim.
    Artık hayal kurmuyorum , geçmişe bu kadar bağlı olmamın sebebi ;
    o zaman çok mutlu olmam bunu biliyorum... Şimdi tekrar
    başlasak da , yalnızlığı paylaşsak da sana gönlümü açabilir , 
    gözüm kapalı güvenebilir mi sanıyorsun ?
    Şimdi artyık tek başımayım.....
    Hiç değilse hakkını veriyorum yalnızlığın.
    iki kişilik kocaman bir boşluktansa 
    sensizliği ve yalnızlığı yeğlerim....
    Artık kendimi görmemek için Aynalara Bakmıyorum  ,
    üşürüm diye kazağımı  giymiyorum.
    Ağlarım diye Türkü söylemiyorum.
    Belkide sen haklısın..!!!
    Artık ben bile kendimi sevmiyorum....

( Elixir ! )

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    walla süper olmuş eline saalık.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jellLLY
    jellLLY's avatar
    Dişi

bnm swglim bna bunu bnzer bişey yzmştı....:'(

snnki çok daha güzel olmuş ama...

jelly bone meumeumeue
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    hojam harbiden çk güzel ellerine sağlık vallahi muhtesem  :d

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeRviii
    MeRviii's avatar
    Dişi
    on numara olmuş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    Kardes sadece sana bu yazın uzerine saygılarımı sunuyorum..Diyecek fazla soz yok....Muhtesem

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

evet yazıu tamamen bana ait! İzmirli bir kıza yazmıştım.bu yazıyı sadece bir gece de çıkarttım.O gece benim için Asla unutulmayacak bir gece olmuştu :( nelşer yaşadım bilemezsiniz! Ve o gece duygusal bir trawma yaşamıştım..işde sonuçlarını bu yazıya döktüm..Sevmekkolay ama devamını getirmek zor cidden ! kızda problemliydi.. 1( Bir ) yıl boyun'ca kıza seni seviyorum dedim bana cvb olarak Biliyorum derdi.. Bizde öyle bir muhabbet vardıki ilk tanıştığımız 'da Sekiz saat ps başından kalkamamıştık.ıkımızde sigara içeriz ıkımızde sekiz saat boyunca ekrana yapışıp kalmışız , ve zamanın nasıl geçtiğini fark etmemişiz..Sonra telefonlaşmaya başladık...Gecelerden sabahlara kadar.bu anlatılmaz bir duygudur! Dokuz eylül' üniversitesin'de okuyordu.Sabahleyın bana derdi ; telefonu kapatmam gerek , okula gideceğim.Sizler hiç böyle şeyler yaşadınız mı ? kız çok seviyordu ama söylemiyordu :( dedim ya tam bir yıl ona ,onu çok sevdiğimi söyledim! o bana hep biliyorum dedi..sonunda Kazanan ben oldum.Sevdiğini itiraf etti.. ancak sadece bir hafta sevgili kalabıldık...Ve Arkasından bu yazı çıktı..!

Duyguları yaşamak güzel'de sonunu düşünmek gerek...! Her Aşkın sonu mutlak ya zulumdür , yada ölümdür!

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ayrılığın Rüzgarı zamansız estiği vakit , beni arama buralarda!

Ben bilmem hangi meridyenin , bilmem kaçıncı parelelinde savrulmuş olacağim!Bilinmez yollarda yürüyeceğim , başı öne eğik.İşde diyecekler o yabancı geçiyor yine yalın ayak başı dumanlı.Yüreğim çarpıntısı bilmeden arkam'dan ahkam keseceler.Ellerimde derman soracak hesap yok.Dişlerim kilitlenmiş , dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin , onulmaz yargıların , alev alev , har , har , kor yandığını ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inad olduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam nede bir haritam var . Bana klavuzluk eden sadece kargalar.Kargalar kargaşa'dalar bense karmaşada.Her şey muamma her şey bilinmezliklerle çevrili.Bende bu bilinmezin bilinmezliklerin'de kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuzluğa !!!

Lanet olsun Arkadaşlar sevmek ne zor ya ne zorrrr!!! İşde buda bana ait , buda benim duygularımdan çıkar minicik bir eser !!! Siz siz olun , Aşk'ın değerini bilmeyenlere gönül kaptırmayın Billahi mecnun olur , Ateşler içinde yanar , kül olup savrulursunuz..!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    perix
    perix's avatar
    Dişi

bu ne ya kendini ne zannediyorsun sen taş mı yeter bu acıya dayanılmaz unut gitsin ya

erkeklerin bu kadar duygusal olabileceğini bilmiyordum valla senden öğrendim

ya onu bulacaksın ya da unutacaksın kendine iyi bak

imzaya gerek yok
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Perix yaşandı ve bitti..!

herkez duygusaldır..Sanmaki erkekler duygusal değildir.En az kadınlar kadar duygusaldır.Ancak bir çoğumuz bu yönümüzü gizleriz..!

Toplam Hit: 1290 Toplam Mesaj: 10