Anonabox Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

merhaba üstadlar anonabox diye bir cihaz firması var daha önce duyan yada kullanan varmı ? temel olarak anladığım kadarıyla bu cihazlar direk tor ağına kablodan seni dahil ediyor ve hiç bir şey yapmadan otomatik olarak o cihazdan tora çıkıyorsun. birde pro versiyonlarında sanırım tor + vpn yapısı var. bu tarz bir cihazın muadili varmıdır yada buna benzer birşeyi daha ucuz yollu yapabilirmiyiz ? 

yada bu arkadaş whonix kadar güvenlimidir ?

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

ttnet in verdiği kabloyu cihaza sokunca ne anladım o işten olmaz mı? 

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

olay zaten o abi ttnetin verdiği kabloyu sokuyorsun çıkan internet tor üstünden yada tor+vpn üstünden akıyor ?

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

olay zaten o abi ttnetin verdiği kabloyu sokuyorsun çıkan internet tor üstünden yada tor+vpn üstünden akıyor ?

raspi alıyorsun onion pi kuruyorsun oluyor bitiyor

https://canyoupwn.me/tr-onion-pi-kurulum/  

formatı biraz değiştirip önce vpn yapıp sonra onion pi üzerinde çıkarsın 

olmadı gl ar 150 alırsın vpn kurarsın sonrada onion pi yi onun üzerinden çıkartırsın filan falan .

cihazın içinde büyük ihtimal raspinin bi kartı var gibi geldi bana hem bundaki tor ağı modifiye edilmiş olabilir mesela normal tordan girdiğin hızzla whonix üzerindeki hızlar farklı nedend ersen whonix mofiye edilmiş kendi ağları üzerinden çıkıyor diye biliyorum  ama  tor browser modifiye edilmediğinden her relay-exıt node denediğinden yavaş kalıyor . 

KaptaN tarafından 29/May/19 17:36 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

Adamların sistemi nasıl çalışıyor bilinse Raspberry Pi ile yapılabilir gibi. Ama ne gerek var adamların sistemi bilinse bilgisayardan bağlanarak yine anonimlik sağlanabilir ayrı cihaza gerek yok.

HACKEROKAN!
Toplam Hit: 3563 Toplam Mesaj: 5
anonabox