folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Antalya Günlük Tekne Turları Hakkında.

Antalya Günlük Tekne Turları Hakkında.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aybey
    Aybey's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Antalya'da günübirlik tekne turu için önereceğiniz firmalar varmı ?

El etek öpmeyi hiç tanımadı Zindanlar,sürgünler hiç yıldırmadı Kurşunlar yağdı da hiç aldırmadı Ocağı Türk, çeliği Türk, suyu Türk!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Hocam Gidiceksin Limana yüzyüze Konuşucaksın Turist Fiyatı Çekicekler Sana.

Sende  Yok Olmaz Yok Olmaz Dicen Gittikçe İndircek Fiyatı.

Limanda Pazarlık Payı Muabbeti Var

Sana Örneğin 100 Ytl Diyor Adam 30-40 Fazla söylüyorki

Konuşurken Sanki 30-40 Ytl İndirim Yapmış Gibi Seni Mutlu etmeye Çalışıyor.

Ayrıca tam Bir Bilgi Versen Günlükmü Saatlikmi Bi Anlat

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

Bak ne kadar inebilirsin anlatayım.

Antalya yat limanındayım 3 arkadaşız. Aldık biraları içelim diye. Adama geçerken öylesine sorayım dedim kaç lira dedim kişi başı (45 dklık tur),

Dedi kişi başı 15 € da size 15 tl olsun. İyi tamam hayırlı işler diyip demlenmeye gidecem adam yapıştı gel dedi 10 tl olsun. Bende dedim cebimde toplamda 10 tl var arkadaşlarda para yok alıyorsan 3 kişi 10 tl al binelim. Yok dedi imkansız alamam felan. Tamam dedim hayırlı işler diye ayrılıyordum (geminin 3-4 turistle gitmesini istemediler heralde) gel dedi tmm atlayın. Atladık bindik.

Sen sen ol pazarlık etmeden binme asla.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

aynen alanyada da adamlar 2,5 liraya kadar inmişti:)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyT
    AyT's avatar
    Erkek

çok reziller miş ya :D:D: 2.5 tl kadar indilerse binmem zaten :D:D ya şaka maka adama harbiden kar payi yok ki. :/

Fuck you, you fucking fuck
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tüm gün mü? Yarım gün mü? Saatlik mi ?

Bİde pazarlık konusunda dedikleri doğru.

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Şuan bi tur firmasının tesis rehberliğini  yapıyorum. Yat turuda  düzenlediğimiz  turlar arasında. Alanya , Side-Manavgat  bölgelerinde bulundum . Açıkcası bu bölgeler  yat turizmi için o kadar verimli değil çünkü çok fazla koy ve ada yok. Tavsiye etmem bu bölgelerde yat turunu.

Eğer Bir oteldeysen Acentanın  rehberine danış seni yönlendirsin Ya da herhangi bir rehbere.. Ben şahsen sokak acentalarını önermiyorum Çünkü gerekli güvenlik ve ilgiyi goremiyorsunuz tur süresince.

Eğer kişisel olarak tekneyle konuşursan alabileceğin en düşük fiyat 20-25 tl civarındadır.  Bunun icinde  transfer olmaz muhtemelen. Kendin gidersin tekneye .

Bu bölgelerdeki en güzel  tur bence Rafting Turlarıdır. Biraz araştırmayla iyi bi organizasyondan 25-35 arasında bi fiyat alabilirsin. Tur Rehberlerinde Genel olarak fiyat 50-60 liradır perakende satış olarak.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Geçen sene bodrumda 25 liraydı antalyadada farklı olcanı sanmıyorum en fazla 45 50 liradır.

Tüm gün yemek dahil 25 lira çok ilginc valla. [ Rekabet var demekki ]

Toplam Hit: 1948 Toplam Mesaj: 8