folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder AOF - Yönetim Bilişim Sistemleri Bitirdikten Sonra Msc Yapilabiliyor Mu ?

AOF - Yönetim Bilişim Sistemleri Bitirdikten Sonra Msc Yapilabiliyor Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Arkadaslar bu ustte belirttigim bolumu bitirdikten sonra MSc yapilabiliyor mu ?

Su linkte

https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/turkiye-programlari/acikogretim-sistemindeki-programlar/yonetim-bilisim-sistemleri

Yapilabiliyor diyor ama daha once "Bitirme Tezi " olmayanlardan alinmiyor ogrenci demislerdi.

Bilenler aydinlatirsa sevinirim.

Tesekkurler

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

O kadar yüksek lisans ilanına baktım. O dediğine hiç rastlamadım. Her üniversitede koşullar değişiyor ama yinede genelinde yok.

O kast edilenin mülakatta elenmesinden bahsetmiştir belki. 

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

O kadar yüksek lisans ilanına baktım. O dediğine hiç rastlamadım. Her üniversitede koşullar değişiyor ama yinede genelinde yok.

Dogru diyorsun hocam galiba. Cunku ben MSc yapmak icin basvurdugumda eger MSc yi tezsiz yaparsan PhD yapamazsin demislerdi. Bende yanlislik var :(

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    dhmm bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Dogru diyorsun hocam galiba. Cunku ben MSc yapmak icin basvurdugumda eger MSc yi tezsiz yaparsan PhD yapamazsin demislerdi. Bende yanlislik var :(

Tezsizlerin doktora yapamayacağı yazıyor her yerde

ancak tezsizlerde yasal olarak doktora yapması mümkün de  ama üniversiteler kabul etmiyor biliyorum. 

Birşeyi araştırırken iki fürlü araştırmanı tavsiye ederim. Bir kanunlarda ne dediği birde uygulamada nasıl olduğu. Kanunda yoksa kesinlikle olmaz.  Ancak uygulamada olan bir yasaksa üniversiteden üniversiteye değişeceğinden hepsini araştırmak lazım.

Millete zulüm olsun başka birşey değil bunlar

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
Toplam Hit: 694 Toplam Mesaj: 4
aof