folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aöf Görüntülü Ders Anlatımları?

Aöf Görüntülü Ders Anlatımları?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar elinde Aöf 1. sınıf görüntülü dersleri elinde olan varmı?Varsa upload edebilmesi mümkünmü.Aöfnin kendi sitesindeki videolar milattan kalma 16 ünite varsa farklı isimlerle ancak 10 tanesi sitede var.İnternetten araştırdım ancak wareze düşmüşe hiç rastlamadım.Bütünlemeler öncesi paylaşan olursa makbule geçer.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

ben de yok ve umarım bir an evvel bulursun ancak hatırlatmak istediğim bi husus var.

Eğitim konusu olan bu başlığı "Eğitim" bölümüne açabilirsin. Böylelikle genel kategorisinde bir sürü başlık aiçinde dağılıp gitmesinden kurtarır daha çok faydalanabilirsin. :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dogan08
    Dogan08's avatar
    Erkek
    keşke öyle videolar olsa valla çok makbule geçer gerçekten...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı:
    -----------------------------

-----------------------------

Baktım baktım eğitim bölümünü göremedim :D Sanırım uykusuzluğumun esiri oldum moderator taşırsa sevinirim. 

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
Toplam Hit: 1615 Toplam Mesaj: 4