AÖF Ve Mezuniyet Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Merhaba müridler.

KKÜ 2 Yıllık Elektronik haberleşme teknolojisi mezunuyum 4 yıllık mezun olmak için Üniversite sınavına başvurdum

AÖF yönetim bilişim sistemleri okumak için YKS ye girmem gerekecekmi ? yoksa başka bir yolu varmı ?

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/nasil-ogrenci-olabilirim/ikinci-universite

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek
    falcon bunu yazdı

Merhaba müridler.

KKÜ 2 Yıllık Elektronik haberleşme teknolojisi mezunuyum 4 yıllık mezun olmak için Üniversite sınavına başvurdum

AÖF yönetim bilişim sistemleri okumak için YKS ye girmem gerekecekmi ? yoksa başka bir yolu varmı ?

4 sene önce aynı durumdaydım. Dikey geçiş ile direk 3. sınıftan başlattılar, hala devam ediyormu bilmiyorum.

Bende sorayım AÖF konaklama işletmeciliği okuyorum, bölümümü aöf bilişim sistemleri olarak değiştirebilir miyim ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Lisans dan mezun yada lisans okuyorsan aof ikinci üniversite yazılabilirsin. Bunlardan hiç biri yoksa yks şartı var. Ek olarak 2 yıllık mezun san iki yıllık bir bölüme yazılabilirsin. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Ya o liselilerin girdiği adı her dakka değişen sınava girecen veya dgs gireceksin. Ben Bil. Prog. mezun olup dgs ile y.b.s. bölümüne geçtim, senin bölümden dgs ile geçiliyor mu bakman lazım. Bana göre o liselilerin girdiği adı belli olmayan sınavdan çok daha kolay dgs. Keşke 1 yıl free takılacak ekonomik özgürlüğüm olsaydı matematik kasıp mühendisliğe geçerdim... 

next next next install
Toplam Hit: 846 Toplam Mesaj: 5
aöf yks