Apple İphoto Kullanımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Sayın müridler. 1 adet iMac cihaz var. iphone dan aktırılmış fotoğraflar. iphoto içinde hepsi görülüyor. Karışık aile fotoğrafları ve avla ilgili fotoğraflar var.

Sol menude AV FOTO diye album var.

Ana albümden fotoğrafı AV FOTO albümüne sürekle bırak yapıp taşıyorum. Bu albüme kopyalanıyor. 

Fakat,

Ana albümden fotoğrafı sildiğimde AV FOTO albümünden de siliniyor. Hatta Geri dönüşüm kutusuna da gitmiyor. Komple siliyor. 

Fotoğrafları albüm halinde ayırmak istiyorum. Nasıl yapacağız bu işlemi?

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iCloud'un karışıklığı kafayı yedirtir. Her şeyde basitlikten yana olan bir firma nasıl böyle bir karışık servis yapar anlam vermek zor.

mkyb tarafından 27/Ara/16 15:52 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

O fotoğrafları sadece ordan silmiyor. Mesela iPhone deki aynı hesabı kullanıyorsan icloud hesabı ordan da siliyor :D. Mesela fotoğraf paylaş dediğinde bir arkaşının hesabını diyorsun onun hesabında da görünüyor fotoğraflar. Böyle bir icloud sistemi kurmuş adamlar. Ben macbook da iphoto kullanmıyorum. HDD de saklıyorum fotoğrafları.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 906 Toplam Mesaj: 3
apple apple iphoto