Apple Yetkili Servis Çalışanı Olan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

beyler merhaba .

bu gecmisine yandıgımın iphone 6s'lerinde batarya sorunu cıktı biliyorsunuz.

benim cihazım da degisim programına dahil fakat 

koca izmirde batarya stoğu olan 1 tane yetkili servis yok.hepsi telefonu bırakın 15 iş günü sonra alırsınız diyor.3 hafta yapar ve benim yedek telefonum yok.

apple destek hattını aradım.cihazı vermeden batarya siparisi gecin,batarya geldiginde teslim edin diye akıl veriyorlar.yada istanbul apple store'lara gelin diyor.

aramızda yetkili servis calısanı olan var mı ? siparis gecsek de ben telefonu ona kargolasam,pil gelince degistirsek geri alsam.il fark etmez cidden telefonu 3 hafta verirsem büyük sıkıntı yasayacagım.

3 hafta bir batarya degisimi icin ciddi uzun bir süre.sanarsın araba parcası getirtiyoruz.arabaya bile garantiden parca degisimi istedigimde fransadan yedek parcası 4 günde geldi montaj yapıldı.

napsak ? 

Koca hestiy aya bedenem ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

Hocam İstanbul'da ofis iletişim var orayı arayıp bi sor istersen. Vatandaşlar çok hızlı hizmet veriyorlar. http://www.ofisiletisim.com/iletisim.html

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

istanbulda oturan bir arkadaşın yada müride gönder telefonu kargoyla

zorluya götürsün değiştirsinler sana göndersin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dizzy
    Dizzy's avatar
    Erkek

zorluya gitsen bile kayıt açıp sipariş geçiyor 2 hafta içinde haber veririz diyip gönderiyolar insanları.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple ile anlaşmalı yetkili servisleri bi ara sor hocam ne zamana teslim edebilirsiniz diye :

http://www.teleservice.com.tr/tr/service-routing.html

http://www.kvkteknikservis.com/KVK/

vs vs

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

başarı yetkili servis yada apple yetkili serviste birileri var mı?

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek
    UCANTENEKE bunu yazdı

başarı yetkili servis yada apple yetkili serviste birileri var mı?

Bakırköy başarı servis tam lanet olası bi servis. Ona gideceğine bakırköy kvk servisine git.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Hocam ilk olarak çok geçmiş olsun aynı durum bende de var , bataryalar yeni stoklara girmeye başladıgı için ve yüzlerce telefon sahibi yetkili servislere yönlendigi için.

Ve batarya değişimi kapsamında olmamasına karşın telefonunu gönderenleride katarsak baya bi yoğun tempodalar o yüzden durumlar sıkıntılı.

Benim nacizade düşüncem zaten bu lavukler pil değişimi için 3 yıl süre koymuşlar şimdi hiç acele etmiyorum pili sömürüyorum biraz daha zaman geçince servisler sakın olunca verecegim.

Not: Bir daha iphone almak mi asla :) 3000 lira vip cihaz alıyoruz 4 aydır bu sorunu yaşiyorum son 2 ayda kabul ettiler proglemi ve proglemi çözümleride ayrı bir leş.

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
Toplam Hit: 1433 Toplam Mesaj: 8
apple izmir teknik apple servis 6s il farketmez apple olsun yeter