Arabaya Konulan Haciz Sorgulama ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ne güzel eskiden e-devletten plakayla sorgulayabiliyorduk. Ancak kapatmışlar. Başka nereden görebilirim ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

ya emliyetten ya maliyeden yada notere gidip satış yapyor gibi durum sorgulama. Başka yol yöntem yok gibi. Sigortacım bile "abi artık bizde göemiyoruz" dedi. Gerçi bu yzdığım yöntemlerde bile önce sorarlar necisin niye soruon die. Hatta noter satış yapamıyor ama sebepte söyleyemiyor. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

avukat tanıdığın varsa uyaptan görüntülenebiliyor

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Nerden görüyoruz ki? Şahıs benim borçlumsa gorurum ama değilse goremem. plaka, plaka sahibinin tcsi ve araç tescil tarihi varsa bakarım ben.

Errare Humanum Est
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Nerden görüyoruz ki? Şahıs benim borçlumsa gorurum ama değilse goremem. plaka, plaka sahibinin tcsi ve araç tescil tarihi varsa bakarım ben.

bilmiyorum bizim yandaki avukat var bize geliyodu araç kimin üstüne diye felan sonra dedik hacizi kapatmışlar dedim ben uyaptan bakarım dedi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    TaRuZ bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

bilmiyorum bizim yandaki avukat var bize geliyodu araç kimin üstüne diye felan sonra dedik hacizi kapatmışlar dedim ben uyaptan bakarım dedi

Yalan söylemiş bakılmıyor  😀

Toplam Hit: 761 Toplam Mesaj: 6
haciz